Kova Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve Sosyal Yaşam

2020 yılı sosyal hayatınız çok renkli ve iş yaşamında isteklerinizin gerçekleşeceği bir yıl olacak. 2020 yılı sizin yılınız olacak gibi görünüyor. Şubat ayında bazı sıkıntılar yaşayacak olsanız da kısa sürede bunu atlatacak ve hiçbir olayın huzurunuzu bozmasına izin vermeyeceksiniz.

Mayıs ayında olumlu gelişmeler yaşarken bu dönemde aranızın bozuk olduğu kişilerle yeniden barışacak ve bağlarınızı daha da kuvvetlendireceksiniz. En şanslı ayınız Haziran ayı olacak ve bu dönemde sosyal anlamda çok aktif olacaksınız. Eşinizle ve arkadaşlarınızla güzel vakit geçirecek ve gitgide canlanacaksınız.

Çiftlerin Aşk Hayatı

Bu yıl duygusal ilişkilerinizde oldukça başarılı olacaksınız. Özellikle evli olanlar bu yıl uzun zamandır yaşadıkları sorunları çözüme kavuşturacaklar ve uzun bir tatile çıkacaklar.

Mayıs dolaylarında aşkın size getirdiği bütün mutlulukları keşfedecek ve bu nedenle ilişkinizi sağlamlaştıracaksınız, Eğer birlikte olduğunuz bir insan varsa Eylül civarlarında onu tehlikeye atacak davranışlardan uzak durmalısınız. Yine Eylül ayı, eli olanlar için zorlayıcı olacak ve bu dönemi atlatamayan bazı çiftler boşanma kararı alacak.

Bekarların Aşk Hayatı

Uzun süredir aradığınız karakterdeki insanı bulamıyordunuz ama 2020 yılı size uğurlu gelecek. Haziran ayında aradığınız kişiyle tanışacak ve mutlu bir beraberliğe adım atacaksınız.

Bu sene ilişkiler açısından çok şanslı olduğunuz için tanıştığınız insanla kısa sürede iyi anlaşarak gideceğiniz bir tatilde aniden evlilik kararı alacaksınız. Size büyük mutluluk getirecek olan bu yeni aşk, daha önceki zamanlardan kalan bütün yaralarınızı sarmanıza yardımcı olacak.

Kariyer ve Para

Bu yıl mesleki kariyeriniz yükselecek, birçok iş teklifiyle karşı karşıyasınız kova burçları, çalışma yöntemleriniz, iş yeriniz değişebilir. Sizin için en kârlı ve prestijli olan için karar vermeniz gerekecek. Kova burçları 2020 iş hayatınızda katılacağınız toplantılarda size mesleki destek sağlayacak insanlarla tanışabilirsiniz. 2020 yılı iş yaşamınızda ciddi değişiklikler olacak Kimileri kendi işini kurma girişiminde bulunacak.

İş hayatınızda da ilerlemek istediğiniz için bu yıl mesleğinizle ilgili çeşitli eğitimler alabilir, Farklı ülkelere giderek bakış açınızı geliştirebilirsiniz.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın