Terazi Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve Sosyal Yaşam

Yılın ilk yarısı isteklerinizi hayata geçirmeniz için en uygun zaman. Eğitim hayatı devam edenleri başarılı bir yıl beklerken, iş hayatında olanlar yurtdışı bağlantılı işlerde olumlu gelişmeler yaşayacaklar.

Bu yıl yeni yerler görme isteğiniz hızla artarken, aile ve arkadaşlarla yapılan planlar oldukça eğlenceli geçecekler. Venüs bütün burçları etkisi altına alacağı için Teraziler 2020 yılında huzurlu ve mutlu olacaklar. 

Bu sene yaşayacağınız tek sıkıntı Haziran ayında görülecek olsa da durumlar kısa sürede sizin istediğiniz gibi işleyecek.

Çiftlerin Aşk Hayatı

Bu sene Terazilerin şanslı yılı olduğu için ikili ilişkileriniz size oldukça fazla mutluluk getirecekler. Haziran ayında ise sıkıntılarınızı atabilir ve partnerinizle birlikte ilişkinizi bir sonraki adıma taşıyabilirsiniz.

İlişkiniz giderek güçlenirken özellikle kendi gibi Terazi burcuyla birlikte olanlar, bu ilişkiden çk şey öğrenecekler.

Bekarların Aşk Hayatı

Aşk hayatı terazi burçları bu yıl içinde son derece cana yakın ve çekici bir görünümde olacağınız için karşı cins ilişkilerinizde de şanslısınız

Burcunuzun getirdiği çekicilik 2020 yılında daha da çok artacak ve bu da pek çok farklı kişiyle tanışmanızı sağlayacak. Bekar Teraziler için özellikle Şubat, Nisan, Mayıs ve Eylül sonu farklı bir önem taşıyor. Bu aylardan birinde hayatınızın aşkıyla tanışacaksınız ve ayaklarınız yerden kesilecek.

Kariyer ve Para

Teraziler iş yerinizi, ekibinizi büyütebilir, planlı programlı hareket ederseniz geleceğinizi güvence altına alabileceğiniz yatırımlarda bulunabilirsiniz Özellikle işi borsa gibi konularla ilgili olanlar bu yıl oldukça şanslı olacaklar. Yeni çalışma ortamları bulabilir, ilginç fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Ağustos ayında yaşayacağınız kısa durgunluklar moralinizi bozmasın zira uzun vadede iş konusunda oldukça başarılı olacaksınız.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın