Yengeç Burcu 2020 Genel Astroloji Yorumu, Aşk Hayatı, Kariyer ve Para Durumu


Kişisel ve sosyal yaşam

Yengeçler olarak bu yıl ailenize odaklanıyor ve neredeyse tüm zamanınızı yakın arkadaş ve ailenize ayırıyorsunuz. 2020 yılında kuracağınız yeni ilişkilerde dikkatli olmalısınız, zira sizi üzebilecek kişilerden uzak durmakta fayda var. Yakın arkadaşlara ihtiyaç duyacağınız anlar olabilir, bu zamanlarda yakınınızdaki insanların kimler olduğuna dikkat edin. Odaklandığınız her işte başarılı olabilirsiniz, tek ihtiyacınız olan konsantre olmak.

Çiftlerin Aşk Hayatı

Genellikle aşk hayatında ikinci planda kalmayı seven bir yapınız var, bu durumda eşinizle yaşayacağınız uyum sizin için son derece önemli. Ufak sorunlar yaşandığı zaman, hemen bunların üstüne gitmek yerine, biraz uzaktan bakmayı deneyin. Duygusal yapınız sayesinde yaşadığınız küçük gerginlikler bile partnerinizle olan ilişkinizi güçlendirmenizi sağlayacak. 2020 yılında ilişkiniz eskisinden de güçlü olacak. 

Ya ailenizle olan ilişkiniz? Onlarda parterinizle güçlendirdiğiniz ilişkiniz için sizin adınıza son derece mutlu olacaklar. Yeni planlar yapmak için heyecan duyduğunuz bir yıl olacak.

Bekarların Aşk Hayatı

Gezmek ve hayatının tadının çıkarmak için doğru yıldasınız. Aşk gezegeni Venüs'ün etkisiyle karşınıza hayatınızı değiştirecek biri çıkabilir. Ancak bu kişiyi fark etmek için gözünüzü açık tutmanız gerek, onun elinizden kaçıp gitmesine izin vermeyin. Hayatınızı değiştirecek kişiyle bir iş seyahati sırasında tanışabilirsiniz.

Güvenebileceğiniz insanlar bulmak kolay değil, dostluklarınızda dikkatli davranın. Bu yıl kendinizi geçmişe göre çok daha güçlü hissedeceksiniz. 

Kariyer ve Para

Yılın ilk aylarında eğitim ve kendinizi geliştirme konusunda oldukça istekli olacaksınız. 2020 kişisel gelişiminize önem verdiğiniz bir yıl olacak. Özel kurslar, dersler; bu yıl bilgi edinme konusunda hiç olmadığınız kadar heveslisiniz. Eğer çalışıyorsanız işinize konsantre olacak ve kariyerinizde ilerlemenizi sağlayacak adımlar atacaksınız. Ancak işyerinde bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz, zorluklar sizi yıldırmasın. Eğer iş arıyorsanız, biraz araştırma yaptığınızda karşınıza pek çok fırsat çıktığını göreceksiniz. 

Para konusuna gelince, Haziran 2020 şans ve para gezegeni olan Jüpiter'in etkisiyle Yengeçler için önemli bir dönüm noktası olacak. Özellikle karşınıza çıkacak gayrimenkul yatırımlarına yönelmelisiniz. Arazi yatırımları yapmayı düşünebilirsiniz. Yaptığınız işe odaklandığınız sürece elde ettiğiniz sonuçlar yüzünüzü güldürecek.
ONLİNE ÜCRETSİZ TAROT FALI


Lütfen yukarıdaki 78 adet kart içerisinden 7 adet tarot kartı seçin
TAROT FALIMI YORUMLA!


Geleceğin anlattıklarını Tarot'a nasıl danışacaksınız?

Tarot yüzlerce yıldır insanların geleceğe ilişkin sorularına yanıt veriyor, ipuçlarını kulaklarına fısıldıyor. Başlangıçta 78 adet kart ile insanın geleceği arasında bir bağ olduğuna inanmak kolay görünmeyebilir. Ancak yapacağınız daha ilk denemeler size kartların kehanet gücünü gösterecektir. Ve önemli bir uyarı, Tarot'a danışırken son kartı, yani kader kartını okumadan önce iyi düşünün.

Tarot Kartlarının Anlamları için Tıklayın