Bizimle iletişime geç

Son Dakika Güncel Haberler, Ekonomik ve Finansal Gelişmeler

Finans

19 Aralık 2020 Cumartesi 14:13:54

Büyük Kazanç Fırsatı Odeabank’tan! 3 Ay Vadeli TL Mevduatınıza %17,50 Faiz Oranını Kaçırmayın!

Kamu ve özel bankaların vatandaşlara yönelik kampanyaları tüm hızıyla sürerken, Odeabank, mevduat hesabı açanlara yüksek faiz oranları sunuyor. Odeabank Türk Lirası cinsinden birikimlerinize %17,50 faiz oranı fırsatı veriyor.

Kamu ve özel bankaların vatandaşlara yönelik kampanyaları tüm hızıyla sürerken, Odeabank, mevduat hesabı açanlara yüksek faiz oranları sunuyor. Odeabank Türk Lirası cinsinden birikimlerinize %17,50 faiz oranı fırsatı veriyor.

Kampanya ile ilgili Odeabank’tan yapılan açıklamada, “25 bin TL’den 1 milyon TL’ye kadar olan birikimleriniz ve 92 ile 180 gün arası vade özelinde geçerli bu fırsattan hemen yararlanmak için 444 8 444’ü arayabilir veya size en yakın Odeabank şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı.

Kampanya Detayları

Açıklamada kampanyanın detayları ile ilgili şu bilgiler verildi:

“Kampanya, bankamıza dışarıdan getirilen yeni mevduatlarınız için geçerli olup minimum 25 bin TL ile maksimum 1 milyon TL tutar aralıklarıyla sınırlıdır.

Kampanya kapsamında sunulan faiz oranları yalnızca Odeabank Şubelerinden açılacak mevduatlar için geçerlidir.

Kampanya kapsamında sunulan faiz oranları, 92-180 gün vade aralığında açılacak vadeli mevduat hesapları için geçerlidir.

İlgili vade aralığında açılacak vadeli mevduat hesaplarına vade sonunda %5 stopaj uygulanır.

Kampanya kapsamında belirtilen mevduat faiz oranları yıllık basit brüt faiz oranlarıdır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır. OdeaBank A.Ş. piyasa koşullarını dikkate alarak kampanya dahilinde sunduğu faiz oranlarını ve kampanyanın diğer şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.”

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı