Can Kırıkları 3. Bölüm Fragmanı 22 Ekim ATV tanıtımı son çıktı mı

ATV ekranlarında yayınlanan Can Kırıkları 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Can Kırıkları 22 Ekim Pazartesi günü yayınlanacak yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Can Kırıkları 3. bölüm fragmanı sizlerle.

Can Kırıkları 3. Bölüm Fragmanı 22 Ekim ATV tanıtımı son çıktı mı
Yayın Tarihi: 15.10.2018 22:40:00

ATV ekranlarında yayınlanan kadrosunda Seçkin Özdemir, Hande doğandemir, Funda Eryiğit, Alican Yücesoy ve Özgür Çevik gibi yıldız isimlerin yer aldığı Can Kırıkları dizisi 3. bölüm fragmanı çıktı mı? Can Kırıkları 3. bölüm fragmanı 22 Ekim pazartesi ATV ekranlarında yayınlanan tanıtımda sır gibi saklanan sırlar açığa çıkacak. 

Can Kırıkları 3. bölüm fragmanı Yayınlandı!ATV ekranlarında yayınlanan Can Kırıkları dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı. 22 Ekim pazartesi günü ATV ekranlarında yayınlanacak Can Kırıkları dizisi ekrana kitleyecek. Dizi oldukça fazla izlenme almaya da başladı. 

Cihan Karadağ hep bir adım önde!Aslan Erçetin ve Leyla Akgün, Cihan Karadağ köşeye sıkıştırmıştır. Ancak sorguda ne kadar yufka yürekli olduğunun espirisiyle kırdı geçirdi. Yoksul ailelerin çocuklarına iş verdiği ve binlerce öğrenciye burs verdiğini söyleyerek Pınar'a neden yardım ettiği ortaya çıktı. Ne yapılırsa yapılsan Cihan Karadağ hep bir adım önde gidecek.

Cihan Karadağ, akıl hocasının yanında nakliyeyi tamamen çözdüğünü getirdi. İşlerin başına gelen baba uzaktan Cihan'ı damat olmamış diyerek geri döndü. Kayınpederi nasıl bir söz verdiyse Cihan Karadağ işin içinden çıkamadı.

Aşk Başlıyor! Bir Tanısan çok seversin!

Can Kırıkları dizisi 3. bölüm fragmanı aşk resmen başlıyor. Aslan ve Leyla aşkı resmen başlayacak. 22 Ekim tarihinde Leyla Aslan aşkı ilk tutuşmasını gerçekleşecek. Leyla Aslan'a bi tanısan seversin beni ekrana kitledi. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X