Caner Erkin ve Berkay pişti oldu! Ortamda soğuk rüzgarlar esti

Şebnem Bozoklu ve Rıza Kocaoğlu'nun başrollerini paylaştıkları yeni tiyatro oyunu Aşk Geçmişim dün akşam prömiyerini yaptı. Oyunu izlemeye çok sayıda ünlü isim gelirken Caner Erkin ve Berkay'ın karşılaşması geceye damgasını vurdu. İşte detaylar...

Caner Erkin ve Berkay pişti oldu! Ortamda soğuk rüzgarlar esti
Yayın Tarihi: 17.10.2019 09:55:00

Başrollerini Şebnem Bozoklu, Rıza Kocaoğlu ve Melisa Doğu’nun paylaştığı 'Aşk Geçmişim' dün akşam perdelerini açtı. Uniq Hall'de yapılan prömiyere Demet Evgar, Şükran Ovalı, Doğa Rutkay gibi birçok ünlü isim katılırken oyunu izlemeye Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin'in de gelmesi buz gibi bir hava estirdi. İşte detaylar...Yıllar sonra pişti olan Caner Erkin ve Berkay, karşı karşıya gelmemek için adeta köşe kapmaca oynadılar. Bir dönem Caner Erkin'in eşi Asena Atalay'la Akmerkez'de bebek odasında kaçamak yaptığı iddiasıyla ünlü futbolcuyla düşman olan Berkay, davalık da olmuşlardı.
Uzun bir süre sonra Aşk Geçmişim oyununun prömiyerinde pişti olan Caner Erkin ve Berkay, birbirlerini görmezden geldiler.

Öte yandan 2017'de evlendiği Şükran Ovalı ile özel hayatında yeni bir sayfa açan Erkin eski eşinin adını dahi anmıyor. Aldatma iddialarının ardından Özlem Ada ile evlenen Berkay ise mutlu bir evliliğe sahip, 2 çocuk babası. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR