Canevim 30 Eylül Yeni Bölüm Varmı Yokmu Ne Zaman Yayınlanacak?

Atv'nin dizisi Canevim 30 Eylül Yeni Bölüm Varmı Yokmu Ne Zaman Yayınlanacak? 17.yeni bölümü ne zaman saat kaçta yayınlanacak?

Canevim 30 Eylül Yeni Bölüm Varmı Yokmu Ne Zaman Yayınlanacak?
Yayın Tarihi: 30.09.2019 20:07:00

Atv'nin izlenme rekoru kıran dizisi Canevim 30 Eylül Yeni Bölüm Varmı Yokmu Ne Zaman Yayınlanacak? 30 Eylül yeni bölümü Atv Yyaın akışında saat 22:55'de atv ekranlarında yeni bölümü yayınlanacak?

son günlerde düşen reytingelr sonarsı bu akşam Canevim dizisi Atv yayın akışı tarafından 22:55'de yayınlanacak.Karrete Kid Adlı yabancı sinema sonrası Atv Ekranalrında yayınlanacak?

CANEVİM YENİ BÖLÜM NELER OLACAK:


Ceylan her şeye rağmen Taylan'ın evlenme teklifini kabul eder. Feryal, ailelerin bir araya geldiği akşam, sonuçlarını göze alarak, son bir oyun daha oynar. Ceylan en mutlu olacağı günde ailesi ile Taylan'ın arasında kalır.

Tüm yaşananlara rağmen, masallardaki gibi bir düğünle evlenen Ceylan ve Taylan için güzel günler yakındır. Fakat Taylan'ın, Ceylan'ın aklını çelmek için yaptığı her şeyi öğrenmesi için, etraftaki herkesi büyük oyunlarının içine çeker. Ancak öğreneceklerine rağmen, Taylan'a dair hisleri Ceylan için en büyük engeldir.

Öte yandan bir iş yemeği için Ömer'in, Tanbaylar'ın evine misafir olması, Ceylan ve Ömer arasında büyük bir yüzleşmeye neden olur. Ceylan, Taylan'a dair geri dönülmez bir karar vermek zorundadır.

Hamza ailesini korumak için bütün gemileri yakarken, Elvan ve Günnur ise Ayşe'ye gerçeği söylemek zorundadırlar. Elvan bu kez ailesiyle birlikte Ayşe için savaşacaktır. Ayşe'nin velayeti için gerçekleşen duruşma Elvan ve Ayşe'yle birlikte, herkesin kaderini belirleyecek olayları da beraberinde getirir.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR