Çarpışma dizisinde Kerem'in haklılığı gün yüzünde çıktı

Show TV'nin iddialı yeni dizisi Çarpışma bu akşam 3. bölümüyle ekranlara gelecek. 3. bölümün ön izlemesinde Kerem'in travması ortaya çıktı.

Çarpışma dizisinde Kerem'in haklılığı gün yüzünde çıktı
Yayın Tarihi: 6.12.2018 13:31:00

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz ve Melisa Aslı Pamuk’un paylaştığı Çarpışma başladığı günden beri çok dikkat çekmiş ve beğenilmişti.

İlk bölümünde Kerem'in hapis yattığını öğrenen izleyiciler bunun nedenini bir hayli merak ediyordu.

İşte bu sorunun cevabı Çarpışma'nın 3. bölüm ön izlemesiyle ortaya çıktı. Yeni bölümde, Kerem’in babasını neden bıçakladığı anlaşılacak.Alkolik babası, eve getirdiği arkadaşlarıyla içki içerken; annesinin de bir şey diyemediği için ona servis yaptığını gören Kerem adeta çılgına dönüyor.

Adamları döven Kerem, babasının annesine saldırmaya çalıştığını görünce öfkesine yenik düşüyor ve ona müdahale ederken babasını bıçaklıyor.

Kerem'in böyle bir şey yaşamasına çok üzülen izleyiciler ise Kerem'in babasına çok sinirlendiler.


Böyle bir baba olmaması gerektiğini düşünen izleyenler, Kerem'in bu suçu işlemesini haklı buldular.

Kerem'in o anlarının bir kısmı ön izleme videosunda yayınlanırken, devamını Çarpışma'nın bu akşam ekranlara gelecek 3. bölümde izleyeceğiz...

İşte Çarpışma'nın 3. bölüm ön izleme videosu:2. bölümde neler yaşandı?

Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem’in karıştıkları kazada, şuuru açık tek kişi Zeynep’tir. Durumu en ağır olan ise Cemre. Zeynep, baygın haldeki Kadir’i tanır ve şoke olur. Zeynep, Kadir’e yardım etmek ile kızını kurtarmak arasında büyük bir ikilemde kalır.

Olay yerine sağlık ekipleri ve itfaiye gelir. Cemre ve Kerem araçlarından çıkarılıp hastaneye götürülür. Ancak, Kadir ve Zeynep’in kullandıkları araçlarda kimse yoktur. Veli, polisin işe karışması ile yeni önlemler alır ve Zeynep’in kızı Aylin’in hayatıyla ilgili çok kritik bir kararın eşiğine gelir. Cemre, kendisini yaralayan ve aracına çarpanın aynı kişi olduğunu öğrenir ve polise bilgi verir.

Belma ve Demir’i ise yasak aşklarının ortaya çıkma korkusu sarar. Kadir ile Zeynep’in geçmişten gelen bağları ortaya çıkarken, hayat onları hiç ummadıkları yerlerde, hiç ummadıkları zamanlarda ve hiç ummadıkları şekilde yıllar sonra yeniden karşı karşıya getirecektir.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR