Cem Yılmaz ve Defne Samyeli neden ayrıldı? Aşk bitti mi

Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşkı bitti! Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile ünlü sevgilisi Defne Samyeli ayrıldı mı? Neden ayrıldı? Aralarından su sızmayan yılın en bomba aşkı bitti mi? Cem Yılmaz ve Defne Samyeli hayranlarını üzecek gelişme haberimizde...

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli neden ayrıldı? Aşk bitti mi
Yayın Tarihi: 14.08.2019 12:18:00

Kanal D ekranlarında yayınlanan magazin programı 2. Sayfa'da yer verilen habere göre, Cem Yılmaz ile Defne Samyeli aşkı sona erdi! Geçtiğimiz sene magazin dünyasında yepyeni bir aşka yelken açan Cem Yılmaz - Defne Samyeli ilişkisi, 1,5 yılın ardından sona erdi! Defne Samyeli, Cem Yılmaz'ın evinden ayrıldı!

CEM YILMAZ VE DEFNE SAMYELİ AYRILDI MI? BOMBA İDDİA...

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli hayranları, ikilinin ayrıldığı yönündeki iddiaları araştırmaya başladı! Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında, Cem Yılmaz ve Defne Samyeli aşkının bittiği iddiası ortaya atıldı! Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiaya göre, Defne Samyeli, Cem Yılmaz'dan ayrıldı ve evi terk etti! 1,5 yıldır gerek kameralar önünde gerekse özel hayatlarında mutlu bir ilişki yürüten ikili ayrıldı iddiası ikilinin hayranlarını üzdü. 


Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ayrılığının, ikilinin yakın çevrelerine söylendiği ve Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin ayrılık kararını yakınlarıyla paylaştığı iddia edildi. Magazin Dünyasını sarsan iddia, 2. sayfa programından geldi. Şu ana dek her iddiası gündem olan 2. Sayfa programının bu iddiasının da gerçek olma ihtimali bir hayli yüksek! Bu yaz tatilinin son evresinde, birlikte görüntülenemeyen ikili, uzunca bir süredir beraber kamera karşısına da çıkmıyordu! 

CEM YILMAZ VE DEFNE SAMYELİ NEDEN AYRILDI?

Cem Yılmaz ve Defne Samyeli ayrılığının neden olduğu merak ediliyor. İnternette kullanıcılar Cem Yılmaz ve Defne Samyeli neden ayrıldı? Sorusunun yanıtını araştırmaya başlasa da bu sorunun yanıtı henüz iki tarafça verilmedi. 
HABERİ PAYLAŞ