Chris Evans Captain America'yı Bırakıyor mu?

Marvel dünyasının favori karakterlerinden olan Captain America'yı canlandıran Chris Evans, attığı tweet ile kafaları karıştırdı.

Chris Evans Captain America'yı Bırakıyor mu?
Yayın Tarihi: 5.10.2018 11:33:00

Captain America Serüveni Bitiyor Mu?

Bazı sahneleri tekrardan çekilen, merakla beklenen film Avengers 4 için çekimler bitmiş görünüyor. Marvel'da en sevilen karakterlerden biri olan Captain America yeni filmde izleyenleri üzücek gibi . Bunu Chris Evans'ın dün Twitter üzerinden paylaştığı mesajla da teyit etmiş olduk.
Mesajda yazanlar şu şekilde: "Avengers 4'ü tamamladık.Bu günün çok duygusal bir gün olduğunu söyleyebilirim.Bu rolü 8 yıldır canlandırmak benim için bir onur.Kamera önündeki, kamera arkasındaki ve izleyiciler arasındaki herkese bu anılar için teşekkür ederim." ifadelerini kullandı. Bu mesaj hayranlara veda gibi geldi.
Avengers serisini takip edenler ana rollerden birinin öleceğine kesin gözüyle bakıyordu. O kişinin Iron Man olacağına dair teoriler bile topluyorlardı. Bazı fanlar ise, Captain America serüveninin bu filmle birlikte biteceğini konuşuyor. Chris Evans'ın attığı bu tweetle kafalar daha da karıştı. Avengers 4'de kim ölücek bilinmez ama bizi derinden sarsacağı kesin.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR