Çocuk 5.Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?

Star tv'nin yeni dizisi Çocuk 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı Çocuk 5.Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Çocuk 5.Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Neler Olacak?
Yayın Tarihi: 30.09.2019 22:54:00

Star Tv'nin  yeni dizisi Çocuk 5.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Çocuk 5.Bölüm Fragmanı özeti ve konusu başrıollerini Nazan Kesal Mehmet Emin Güney Merve Çağıran Serhat Teoman İsmail Hacıoğlu Ceyda Ateş Toplusoy Kenan Acar Nimet İyigün gibi usta isimlerin paylaştığı çocuk yeni bölümüğ herkesi ekrana kilitleyecek.

Akça, Hasan’ın elindedir. İki eski sevgili geçmişin hesaplaşmasını yaşarken, Emine son anda canını kurtarmayı başarır. Akça içinse Hasan’dan kurtulmanın tek yolu ya canından olmak ya da Hasan’ın canını almaktır.

Ali Kemal, annesinin yaptıklarından habersiz Akça’nın gidişine anlam veremezken, Şule de Akça’nın Efe’nin annesi olduğunu öğrenmiştir. Şule’nin Efe’den kurtulmasının tek bir yolu vardır o da Akça’yı bulmaktır.


Akça, gözünü karartıp Hasan’ı yaralar. Hasan ölümcül bir yarayla yığılıp kalırken, Şule ve Akça karşı karşıyadır. Şule Akça’ya teklifini yapar ya çocuğu alıp gidecektir ya da Hasan’ın katili olarak hapse girecektir. Akça çocuğu getirmesini söyler.

Ama iki kadının yaptığı plan son anda Emine tarafından bozulur. Asiye Efe’nin eve dönmesinden mutludur, Şule’ye bunun hesabını sorarken, Efe annesinin kendisini istemediğini, sevmediğini duyar. Kaçacağı tek yer vardır Akça’nın yanı…

Bu sefer Akça’yı durduracak hiçbir şey yoktur. Oğluyla birlikte kaçarken bunu öğrenen Asiye için tehlike çanları çalmaya başlar. Ali Kemal gerçeği öğrenmeden Akça’yı bulup, Efe’yi elinden almak zorundadır. 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR