Çocuk bu hafta yayınlanacak mı? Çocuk 14 Ekim var mı yok mu

Star TV'nin çok sevilen iddialı dizisi Çocuk başladığı günden beri oldukça iyi gidiyor. Pazartesi akşamları için güzel bir alternatif olan Çocuk dizisi bu hafta var mı yok mu merak ediliyor. Peki Çocuk 14 Ekim yayınlanacak mı? İşte detaylar...

Çocuk bu hafta yayınlanacak mı? Çocuk 14 Ekim var mı yok mu
Yayın Tarihi: 12.10.2019 14:10:00

Yapımını 1441 Prodiksiyon'un üstlendiği Çocuk dizisi bu hafta var mı yok mu? Çocuk 14 Ekim yayınlanacak mı? Çocuk niçin yok? Neden yayınlanmıyor? her yerde aranmaya başladı. Başrollerini Nazan Kesal, İsmail Hacıoğlu, Serhat Teoman, Merve Ateş, Ceyda Ateş Toplusoy ve Kenan Acar'ın paylaştığı Çocuk başlamasının üzerinden 5 hafta geçse de bir haftalık kısa bir mola verecek. Detaylar haberimizin devamında...ÇOCUK 14 EKİM YAYINLANACAK MI?

Ne yazık ki Çocuk dizisi önümüzdeki pazartesi yeni bölümüyle ekranlarda olmayacak. Çünkü 14 Ekim pazartesi akşamı TRT1'de Milli Maç yayınlanacak. Bu durumu göz önünde bulunduran Star ise yeni dizisinin reytinglerini korumak için diziyi yayınlamama kararı almış.

ÇOCUK YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?


14 Ekim pazartesi akşamı milli maç nedeniyle yayınlanmayacak Çocuk dizisinin merakla beklenen 6. bölümü bir hafta gecikmeli olarak 21 Ekim günü yayınlanacak. ÇOCUK 5. BÖLÜMDE NELER OLDU? 

Asiye’nin yıllardır bastırdığı Hasan’ın hakkı olan annelik duyguları artık önüne geçilemez bir hal alır. Asiye’nin Hasan’ın etrafında oluşu ve özverisi, Ali Kemal’i işkillendirirken Emine’den gelen haberle bir anda allak bullak olur… Şule, Akça’yı Hasan’ın elinden kurtarmış çiftlik evine saklamıştır. Emine, Akça’nın Efe’yi alıp gitmesine engel olurken açılan yağlı kapıyı da kapatmamıştır.

Asiye ve Şule birbirlerine olan öfkeleriyle gözlerini karartıp Ali Kemal’e her şeyi anlatmaya karar verirler… Gördükleri resim ikisini de allak bullak ederken Şule sadece Efe’yi değil onunla birlikte Ali Kemal’i de Akça’ya kaptıracağını anlar… Kocası için Efe’ye anne olacaktır… Şule, Ali Kemal, Efe yeniden köşktedir. Ancak her şey yoluna girmişken, Efe’nin duyduklarıyla sarsılıp Akça’ya kaçması yine dengeleri alt üst eder.

Asiye, Hasan’dan yardım isteyerek Akça’nın peşine düşer. Ali Kemal olan bitenden habersiz Akça’ya olan hislerinin yanlış olduğunu düşünerek ailesine, eşine olan ilgisini arttırırken Hasan’ın Efe’yle ilgili öğrendiği gerçek bütün taşları yerinden oynatacaktır.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR