Cübbeli Ahmet Hoca ve Caner Taslaman TV100'de Okan Bayülgen'e Konuk Oluyor!

Cübbeli Ahmet Hoca TV100 ekranlarında Okan Bayülgen'in sunduğu Muhabbet Kralı'na konuk olacak! Cübbeli Ahmet Hoca ile Caner Taslaman Okan Bayülgen'de tartışma mı yapacak?

Cübbeli Ahmet Hoca  ve Caner Taslaman TV100'de Okan Bayülgen'e Konuk Oluyor!
Yayın Tarihi: 29.05.2019 13:21:00

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, 31 Mayıs Cuma akşamı Okan Bayülgen'e konuk oluyor! Okan Bayülgen'in TV100 ekranlarında başladığı Muhabbet Kralı programının bu haftaki konuğu Cübbeli Ahmet Hoca oluyor. Cübbeli Ahmet Hoca ile Okan Bayülgen'in programı şimdiden merakla bekleniyor.

Cübbeli Ahmet Hoca'nın yanı sıra Prof.Dr. Caner Taslaman da Okan Bayülgen'le Muhabbet Kralı'nda olacak. Cübbeli Ahmet Hoca ile Caner Taslaman arasında tartışma boyutunda koyu sohbetin yer alacağı Okan Bayülgen'le Muhabbet Kralı programı izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor.

31 Mayıs Cuma günü saat 23.00 da tv100 ekranlarında Cübbeli Ahmet Hoca, Prof Dr. Caner Taslaman ve Okan Bayülgen'li program yayınlanacak.

CÜBBELİ AHMET HOCA KİMDİR?

1965 İstanbul doğumlu. Giresun Göreleli olup 3-4 yaşlarında iken ilim tahsiline başladı. Küçük yaşlarında Cübbe giydiği için Cübbeli Ahmed lakabını aldı. Nakşibendi Tarikatının İsmailağa Kolu olarak bilinen dergahında halen liderlik konumunda olan Mahmud Ustaosmanoğlu tarafından özel olarak eğitilen Ünlü, 11 yaşına kadar Fatih Çarşamba İsmailağa camiinde medrese eğitimine devam etti. O yaşta Yavuz Selim ve Kasımpaşa Camii gibi büyük camilerde verdiği vaazlar büyük kalabalıklar tarafından izlenmeye başlandı.

12 yaşında Rize Pazardaki Tütüncüler Köyü Kur'an kursunda Resül Bölükbaşı Hoca'dan Sarf, Nahiv, İlmi Kelam, Meani,Tefsir, Hadis ve Fıkıh dallarında uzun seneler sürecek kitapların tahsilini 20 aylık zaman zarfında bitirerek 1980 tarihinde onbinlerin katılımıyla tertip edilen merasimde icazet-i ilmiyesini aldı.HABERİ PAYLAŞ