Çukur 3. Sezon 5.Bölüm Fragmanı 72.Son Bölüm Fragmanı İzle Yamaç'ın Savaşı

how tv'nin fenomen dizisi Çukur 3. Sezon 5.Bölüm Fragmanı 72.Son Bölüm Fragmanı İzle Yamaç'ın Savaşı yeni bölümde neler olacak?

Çukur 3. Sezon 5.Bölüm Fragmanı 72.Son Bölüm Fragmanı İzle Yamaç'ın Savaşı
Yayın Tarihi: 10.10.2019 20:46:00

show tv'nin fenomen dizisi Çukur 3. Sezon 5.Bölüm Fragmanı 72.Son Bölüm Fragmanı İzle Yamaç'ın Savaşı yeni bölümde savaş başlıyor. Yamaç Koçovalı savaşı başlıyor.

Mahalleliyi kahveye toplayan Yamaç’ın Çukur’a geri döndüğünü çok net hissettirdiği heyecan dolu tanıtımda, “Bundan sonra İstanbul Çukur’un olana kadar Çukur yerinde durmayacak. İstanbul’un Çukur’da olduğunu herkes öğrenecek. Bu bir savaş ilanıdır!” sözleriyle fırtınanın fitilini ateşlediği anlar dikkat çekiyor. 

ÇUKUR GEÇEN HAFTA NELER OLDU?

Yamaç’ı Azer, Akın ve Timsah’ın saldırısından gizemli biri kurtarırken onun öldüğünü sanan Azer bu kez diğer Koçovalıları bitirmek için harekete geçecek.


Hapisteki Koçovalıların bu saldırılar karşısında nasıl ayakta kalacağı merak konusuyken Vartolu’ya beklemediği bir yerden yardım gelecek. Aliço’nun geçmişindeki acılı anlar seyirciyi ekran başına kilitlerken, Aliço Yamaç’a ulaşmaya çalışacak.

Yamaç’ın yaptığı beklenmedik ziyaretler, onu yine Çukur’un sokaklarına götürecek. Bu durum karşısında Akın’ın tepkisi ve Yamaç’ın atacağı hamleler soluksuz beklenecek.

ÇUKUR GEÇTİĞİMİZ HAFTA YAŞANANLAR:

Başka bir hapishaneye nakledilen Vartolu Salih’in sorunlar yaşadığı görülürken, cezaevinden kaçan Cumali intikam ateşiyle yanıyor. Azer ve ailesinin ateş hattında kaldığı heyecan dolu tanıtımda Yamaç, son hedefinin arkasında beliriyor. Efsun’a silah doğrultan Yamaç’ın tetiği çekip çekmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Kardeşi ölen Azer’in kendini suçladığı ve derin bir acı duyduğu tanıtımda Yamaç bu kez intikam oyununu Efsun’la devam ettireceğini gösteriyor. Yamaç’ın, Efsun karşısındaki hamlesi merakla bekleniyor.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR