Çukur 30 Eylül Yeni Bölüm 70.Son Bölüm HD İzle Show Tv Canlı Yayın

Show tv'nşn izlenme rekoru kıran dizisi Çukur 30 Eylül Yeni Bölüm 70.Son Bölüm HD İzle Show Tv Canlı Yayın Çukur 30 Eylül Yeni Bölüm son bölüm full hd izle

Çukur 30 Eylül Yeni Bölüm 70.Son Bölüm HD İzle Show Tv Canlı Yayın
Yayın Tarihi: 30.09.2019 19:52:00

show tv'nin izlenme rekoru kıran dizisi Çukur 30 Eylül Yeni Bölüm 70.Son Bölüm HD İzle Show Tv Canlı Yayın son bölüm full hd kalitede tek parça part tıme full tıme canlı izle

Show tv'nin üç sezondur izlenme rekoru kıran fenomen dizi Çukur yeni bölümü bir kez daha herkesi ekrana kilitleyecek. intikam yemini eden Yamaç koçocalı Azer'den intkamını aldıktan sonra sıradaki hedefin Efsun olduğunu söler. ve Yamaç Akın2dan aldığı bilgiler sonarsı Efsunu öldürmek için harekete geçer. Efsuna silahı doğrultan Yamaç Koçovalı Efsunu öldürücekmi?Nefeslerin tutulduğu muhteşem bir bölümle ekrana kilitleyecek olan Çukur yeni bölümü nefesleri kesecek.

diğer yandan Abisini ele veren Vartolu Saddettin Sultan Anaya verdiği sözü tutmak için babasının katilinin hapsine düşer. ancak Vartolu Sadedttin işi sandığıu kadar kolay olmayacaktır. peki Vartolu Sadettin babasının intikamını almayı başaracakmıdır?Cumali Koçovalı ise intikam ateşi ile yanıp tutuşmakatdır. peki Cumali intikamını alacakmı?nefeslerin tutulduğu Çukur yeni bölümü ekrana kilitleyecek.


Başka bir hapishaneye nakledilen Vartolu Salih’in sorunlar yaşadığı görülürken, cezaevinden kaçan Cumali intikam ateşiyle yanıyor. Azer ve ailesinin ateş hattında kaldığı heyecan dolu tanıtımda Yamaç, son hedefinin arkasında beliriyor. Efsun’a silah doğrultan Yamaç’ın tetiği çekip çekmeyeceği ise merakla bekleniyor.

Kardeşi ölen Azer’in kendini suçladığı ve derin bir acı duyduğu tanıtımda Yamaç bu kez intikam oyununu Efsun’la devam ettireceğini gösteriyor. Yamaç’ın, Efsun karşısındaki hamlesi merakla bekleniyor.

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR