Çukur 39. bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 22 Ekim Çukur Yeni Bölümden İlk sahne

Çukur 39. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV ekranlarında reyting rekorları kıran Çukur 22 Ekim 2018 pazartesi günü yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukur 2. Sezon 6. bölüm fragmanı ilk sahnesi yayında.

Çukur 39. bölüm Fragmanı yayınlandı mı? 22 Ekim Çukur Yeni Bölümden İlk sahne
Yayın Tarihi: 15.10.2018 23:39:00

Show TV ekranlarında Aras Bulut İynemli, Dilan Çicek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş, Erkan Kolçak Köstendil, Rıza Kocaoğlu ve Öner Erkan'ın başrollerinde yer aldığı Çukur 2. sezon 6. bölüm fragmanı çıktı mı? Çukur 39. bölüm fragmanı 22 Ekim pazartesi yayınlandı mı? Sevilen dizi Çukur nefesleri kesiyor.

Çukur 39. Bölüm Fragmanı 22 Ekim Show TV

Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 39. bölüm fragmanı henüz çıkmadı. Çukur 39. bölüm ilk sahne yayınlandı. Çukur 2. sezon 6. bölüm ilk sahne yayınlandı ve çok beğenildi. Çukur 39. bölüm fragmanı 3 gün sonra çıkacak.

Çukur 2. Sezon 6. bölüm fragmanı - Yeni bölümden ilk sahne!

Çukur 2. sezon 6. bölüm fragmanında Cumali'yi kim kurtaracak. Çukur cumali kurtaracak isim kim? Show TV fenomen dizisi Çukur'da Cumali ve Çeto aynı yerde. Kurtaran isim iki kişiyi mi kurtaracak yoksa Cumali'yi mi kurtaracak bekleyip göreceğiz. Ancak Cumali, seslendiği erde karşısında Çeto'nun çıkması çok sevildi. 

Kör Şeytan Karakuzuları Tut diyor!Çukur dizisinde Koçavalılar ve Karakuzular arasında kavgada sosyal medyada ikiye bölündü. Özellikle Mahsun ve Çeto rolleriyle adeta büyülüyorlar. Berkay Ateş ve Erkan Avcı öyle bir oyunculuk gerçekleştiriyorlarki neredeyse Karakuzular tarafında geçeceğiz yorumları yapıldı.

Spoyler: Geri Dönecekler!Çukur dizisinde akıl oyunları büyülüyor. Çukur 39. bölüm fragmanında Karakuzular ve Koçavalılar savaşında Koçavalılar semtini geri alacak. Çukur senaristi İçerde selamı gibi, spoiler verdi. Spoyler yazarak da dalgasını geçti ve "Geri Dönecekler Elbet bir Gün" yazısı damga vurdu. 

Çukur 39. Bölüm Fragmanı 22 Ekim pazartesi Show TV'de. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X