Çukur 53. bölüm fragmanı yayınlandı 18 Şubat Show TV yeni Bölümden ilk sahne (Çukur 2. sezon 20. bölüm fragmanı)

Çukur 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 18 Şubat pazartesi yayınlanacak yeni bölüm fragmanı büyük ses getirdi. 18 Şubat Show TV Çukur fragmanı merak ediliyor. Çukur 2. sezon 20. bölüm fragmanı yeni bölümden ilk sahne ses getirdi.

Çukur 53. bölüm fragmanı yayınlandı 18 Şubat Show TV yeni Bölümden ilk sahne (Çukur 2. sezon 20. bölüm fragmanı)
Yayın Tarihi: 11.02.2019 23:25:00

Çukur 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 53. bölüm fragmanı neler olacak. Yayınlandığı günler rekorlar kıran Çukur 53. son bölüm fragmanı sizler için araştırdık. Ancak Çukur yeni bölümden ilk sahne yayınlandı. Çukur'da 18 Şubat pazartesi 2. sezon 20. bölüm fragmanı geliyor. İşte Çukur'da yaşanacaklar.

Çukur 53. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni Bölümden ilk Sahne

Çukur 53. bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Ancak show TV fragman yerine yeni bölümden ilk sahne yayınlıyor. Çukur 53. bölüm fragmanı 18 Şubat pazartesi akşamı show Tv'de ekranlara geliyor. Peki Çukur yeni bölümden ilk sahnede neler yaşanacak sizler için araştırdık.

Çukur 2. sezon 20. bölüm fragmanı Sneak Peak

Çukur 2. sezon 20. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Çukur 2. sezon 20. bölüm sneak Peak yayınlandı mı merak ediliyor. dizi biter bitmez Çukur 2. sezon 20. bölüm sneak peak sizlerle olacak. 

Cumali ve Yücel karşı karşıya

Çukur 2. sezon 20. bölüm fragmanı Yücel ve Cumali arasında yaşananlar ekranlara gelecke. Özellikle Cumali'nin Yücel'i nereden tanıdığı merak ediliyor. Salih yanında olduğu için Yücel sanki konuşamadı gibi görünüyor. Cevabını Çukur 53. bölüm fragmanı alacağımız cevaba göre belli olacak gibi duruyor.

Çeto koçavalılar'ın ne kadar deli olduğunu görecek

Çukur'a yerleşen Çeto ve Mahsun, Koçavalıların gerçek yüzünü görüyor. Özellikle Çukur'da yer alan Karakuzular kaçmaya delik arayacak gibi görünüyor. Çünkü sözü Yamaç verdi. Yamaç siz bizim daha ne kadar deli olduğumuzu görmediniz diyerek yaşananları aslında özetledi.

İdris Baba nasihatı

İdris Koçavalı, Çukur 53. bölüm fragmanı damga vuracak açıklamalar yaptı. İdris oğullarına, önce mahalle sizin olacak evlatlarım diyerek bundan sonra çukur'u nasıl tutacakları, nasıl ilerleyeceklerini uzaktan da olsa anlatacağını dile getirdi. Uluç Reis'in zorlamasıyla Karakuzular Çukur'dan biran önce çıkartılmak için her yolu deneyecek. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ