Çukur 57. bölüm fragmanı yayınlandı 18 Mart Çeto pis hamlesi

Çukur 57. bölüm fragmanı yayınlandı. Çukur 57. son bölüm fragmanı şok edecek. Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur dizisi 57. bölüm fragmanı ne olacak. Çukur 57. bölüm fragmanı sizler için derledik. İşte Çukur'da yaşanacaklar.

Çukur 57. bölüm fragmanı yayınlandı 18 Mart Çeto pis hamlesi
Yayın Tarihi: 15.03.2019 21:22:00

Çukur 57. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Show TV ekranlarında yayınlanan Çukur 57. bölüm fragmanı neler olacak. Çukur 18 mart yeni bölüm fragmanı neler olacak. Çukur 2. sezon 24. bölüm fragmanı neler olacak. Çukur 2. sezon 24. bölüm fragmanı neler olacak.

Çukur 57. bölüm fragmanı 18 mart 

Çukur 57. bölüm fragmanı neler olacak. Çukur 18 mart yeni bölüm fragmanı neler olacak. Yayınlandığı günler reyting rekorları kıran Çukur 57. son bölüm fragmanı sizler için derledik. Çukur 18 mart tarihli fragmanı neler olacak. Çukur yeni bölüm fragmanı sizlerle.

Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Çukur'da bu akşam ortalık karışacak. Dizinin yeni bölümünde Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadeleyi bir silah sesi bölecek. Fragmanda Karakuzular'ın Koçavalıların düğününü basıp etrafa ateş ettiği görülüyor. Şimdi izleyiciler büyük bir merakla dizide kimlerin ayrılacağını merakla araştırıyor.

ÇUKUR'DAN AYRILACAK İSİMLER BELLİ OLDU MU?

Çukur yeni bölümüyle Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölümde Karakuzuların düğünü basması izleyicileri şaşırttı. Şimdi dizinin izleyicileri yeni bölümde neler olacağını merak ediyor. Peki, Çukur'dan ayrılacak isimler belli oldu mu? Diziden ayrılacak isimler henüz belli olmadı. Detaylar yeni yayınlanacak bölümde belli olacak.

ÇUKUR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Koçovalılar ile Karakuzular arasındaki mücadeleyi bir silah sesi bölecek. Yaşanan bu şoke edici gelişme iki tarafı da etkileyecek. Salih, Koçovalılarla birlikte hareket etmeye devam ederken bir yandan da kendi kurallarına göre oynayacak.

KOÇOVALILAR SIRLARIN PEŞİNDE

Çeto ve Mahsun'un geçmişe dair açıklarını yakalamak isteyen Koçovalılar ikiliyle ilgili sırların peşinden gitmeye devam edecekler. Mahsun, Yamaç'ın verdiği dosyadaki bilgilerin şokunu yaşarken doğruluğunu da gizlice araştıracak. Mahsun ve Çeto arasındaki dengelerin nasıl değişeceği merakla beklenecek.

HEDEFTE YENİ İSİMLER VAR

Karakuzular, sadece Koçovalılar'la uğraşmayacak; hedeflerinde yeni isimler de olacak. Hem Çukur sokaklarında hem de Çukur'un dışında aksiyon dolu anlar yaşanacak.;



HABERİ PAYLAŞ





EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ