Damat Bayıldı yarışmacıları kimler? İşte yarışmadaki tüm gelinler damatlar ve kayınvalideler

Show TV'nin 26 Ağustos günü başlayacak yeni yarışması Damat Bayıldı'nın yarışmacıları belli oldu. Sunuculuğunu Onur Büyüktopçu'nun üstleneceği programda hangi gelin kayınvalide ve damatlar yarışacak merak ediliyor. Biz de sizler için Damat Bayıldı programının tüm yarışmacılarını araştırdık bulduk.

Damat Bayıldı yarışmacıları kimler? İşte yarışmadaki tüm gelinler damatlar ve kayınvalideler
Yayın Tarihi: 14.08.2019 16:05:00

Geçtiğimiz sezon Yemekteyiz'den ayrılan ve yeni sezonda Show TV'ye transfer olan Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Damat Bayıldı'nın başlamasına sayılı günler kaldı. Çekimleri tüm hızıyla devam eden yarışmada gelinler, damatlar ve kayınvalideler yarışacak. 

Programda aynı yemeği yapacak olan gelinler ve kaynanalar rekabet ederken hem de aynı takımda olacaklar. Sonra da damatlar gelip yemeklerin tadına bakacak ve ardından puan verecek. Haftanın sonunda en yüksek puanı alan takım ise 5 tam altının sahibi olacak. Gelelim yarışmacılara...

DAMAT BAYILDI GELİNLERİDamat Bayıldı Şüheda kimdir?


Damat Bayıldı yarışmasından tanıtacağımız ilk gelin Şüheda olacak. Emine Hanım'ın gelini olan Şüheda oldukça güzel. Eşi daha önce Gözüm Sende ve Kısmetse Olur programlarına katılan ve kısmet bulamamış ve sonra Şüheda ile evlenmiş. Şüheda'nın kayınvalidesiyle anlaşıp anlaşamayacağını göreceğiz.Damat Bayıldı Fatoş kimdir?

Rukiye Hanım'ın gelini olan Fatoş yarışmanın en renkli gelini. Pembe saçlarıyla baya bir dikkat çeken Fatoş eşine karşı da çok cilveli. Güzelliği kadar yemeklerine de güvenen Fatoş eşine "benim yemeğimi arama en güzeline puan ver zaten o benimdir" diyerek iddiasını da konuşturuyor. Dilinin kemiği olmayan Fatoş neler yapacak hep birlikte göreceğiz...Damat Bayıldı Gülten kimdir?

Zarif fiziği ve kibar halleriyle yarışmanın en dikkat çeken gelinlerinden biri de Gülten olacak. Altınları almak için tüm hünerlerini gösterecek olan Gülten, güzel fiziğiyle gelinler tarafından kıskanılacak.

DAMAT BAYILDI DAMATLARI

Yemekleri tadıp puan verecek damatlar, hem eşleri hem de annelerinin arasında kalacak. Hele bir de başkasının yemeğini eşinin sanıp yüksek puan verirlerse vay hallerine...Damat Bayıldı Şehmus kimdir?

1992 Diyarbakır doğumlu olan Şehmus Yücel, lokanta işletmecisidir. 3 erkek kardeşi olan Şehmus geleneklerine bağlı bir aileye sahip. 
Damat Bayıldı Ferdi kimdir?

Göğsünde büyük bir dövmesi olan Ferdi, hem hareketli hem heyecanlı bir kişiliğe sahip. Tahammül eşiği bir hayli düşük olan Ferdi, neler yaşayacak izleyip göreceğiz...Damat Bayıldı Batuhan kimdir?

Çok sıcakkanlı ve samimi biri olan Batuhan, damatların en saf en temiz olanı. Esprileriyle herkesi güldüren Batuhan en sevilen damatlardan biri olacak.

DAMAT BAYILDI KAYNANALARIDamat Bayıldı Emine Hanım kimdir?


Damat Bayıldı yarışmasının en sert kaynanası hiç şüphesiz Emine Hanım olacak. Şehmus'un annesi Şüheda'nın kayınvalidesi olan Emine, oldukça sivri dilli bir kadın. Nazlı gelinleri sevmeyen Emine Hanım istediği her şeyin yapılmasını önemsiyor.Damat Bayıldı Tuna Hanım kimdir?

Yarışmanın en genç kayınvalidesi Tuna Hanım oldu. Gelini Fatoş'a çok güvenen Tuna Hanım altınları alacaklarına emin.Damat Bayıldı Rukiye Hanım kimdir?

Yarışmada güneş gözlüğü ile dikkat çeken kayınvalide Rukiye Hanım usta şeflere taş çıkaracak yemekler yaptığını düşünüyor. Damak lezzetine de çok güvenen Rukiye Hanım oldukça iddialı bir kadın.Damat Bayıldı Nurten Hanım kimdir?

Gelinlerin istediğini gibi sessiz sakin bir kaynana olan Nurten Hanım, yarışmanın iddialı annelerinden.

Her hafta farklı yarışmacıların yarışacağı yarışmaya katılmak için Show TV'nin resmi web sitesindeki başvuru formunu titizlikle doldurmanız gerekiyor. Damat Bayıldı heyecan dolu ilk bölümüyle 26 Ağustos Pazartesi günü Show TV ekranlarında olacak. 
HABERİ PAYLAŞ