Deniz Çakır bol dekolteli Vurgun final vedası sosyal medyayı salladı

Deniz Çakır bol dkeolteli Vurgun vedası sosyal medyayı salladı. FOX TV ekranlarında yayınlanan Vurgun dizisinin vedasından sonra Deniz Çakır'dan çok konuşulacak dekolteli final yorumu sosyal medyayı salladı.

Deniz Çakır bol dekolteli Vurgun final vedası sosyal medyayı salladı
Yayın Tarihi: 14.03.2019 21:16:00

Deniz Çakır Vurgun vedası olay oldu. Yayınlandığı çarşamba akşamı reyting yapmak zorunda kalan Vurgun dizisinin oyuncusu Deniz Çakır, sosyal medyayı sallayan veda mesajı. Bol dekoltesi çok konuşulan Deniz Çakır, Vurgun neden final yaptı sorularını açıkladı.

Deniz Çakır yürek hoplatan paylaşım

Dün akşam final yapan dizide emeği geçen herkese teşekkür eden Deniz Çakır, büyük emekler verildiğini ve bütün emekçi arkadaşlarına teşekkür etmek için kamera karşısına geçti. Gönlü değen herkese teşekkür eden Deniz Çakır dekoltesi çok konuşuldu.

Deniz Çakır Vurgun'a veda etti

Deniz Çakır Vurgun'a vedası sonrası yorumları bir süreli açtı ancak hemen ardından sadece takip ettiklerine açmak zorunda kaldı.

İşte o konuşma 
;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X