Depremden Korkanlara iyi haber! Artçısı geldi Rahat Rahat Uyuyabilirsiniz

Depremden Korkanlara iyi haber. Uzmanlardan son dakika Manisa depremi açıklama geldi. İlk olarak yüreklere su serpen ölü ve yaralı yok haberleri, yıkılan yok haberleri mutlu etmişti. Depremden korkan ve sokağa çıkan vatandaşlara iyi haber geldi. Manisa'da 5.4 şiddetinde depremin 4.4 şiddetinde artçı

Depremden Korkanlara iyi haber! Artçısı geldi Rahat Rahat Uyuyabilirsiniz
Yayın Tarihi: 22.01.2020 22:57:00

Depremden Korkanlara iyi haber. Uzmanlardan son dakika Manisa depremi açıklama geldi. İlk olarak yüreklere su serpen ölü ve yaralı yok haberleri, yıkılan yok haberleri mutlu etmişti. Depremden korkan ve sokağa çıkan vatandaşlara iyi haber geldi. Manisa'da 5.4 şiddetinde depremin 4.4 şiddetinde artçısı meydana geldi. Korkmanıza gerek kalmadı açıklaması.

Sürpriz bir deprem değil!

Kuzey anadolu fayının doğu fayı üzerinde bir hareketlilik oldu. Sürpriz bir deprem olmadığı ifade eden uzmanlar, bölge aylardır hafif hafif sallandığı, son ayda iyice artan depremler sabah saatlerinde mesajı vermişti. 1. derece deprem bölgesi olan İzmir, İstanbul, Manisa, Bursa ve Balıkesir fay hatları üzerinde 6,7 6,8 ve 6,9 şiddetinde depremler de oluyordu. 

5.4 Ana Deprem daha büyüğü olmayacak!


5.4 depremin ana deprem olduğu ve artçısı hemen ardından 4.4 geldiği için korkulacak birşey olmadığını ve yatıp uyabilirsiniz yorumları geldi. Özellikle Manisa bölgesinde olanlar için korkmamaları gerektiği dile getirdi. 

Artçısı olmayan depremden korkun!

Bir depremin artçılarından korkmayın yorumu geldi. Artçısı olmayan depremlerden korkulması gerektiği dile getirildi. Ancak Manisa'da olan depremi İstanbul'da evinde şiddetli hissedenler için evlerine dikkat edin uyarısı geldi. 

Manisa'da deprem Beylikdüzü nasıl hissedildi?

Üsküdar'da oturanlar İstanbul depremini hissetmezken, Beylikdüzü'nde oturanlar şiddetli olarak hissetti. Bu durumda olanlar için zeminlerine/binalarına baktırmalı yorumu yapıldı.
 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR