DESA, Can Yaman'la “DESA Candır” Dedirtiyor

Yüksek kalite standardı ve işçiliğiyle sektörün öncü markası DESA, başta Türkiye’de olmak üzere, uluslararası arenada deri modasına yön veren kimliğini, yeni reklam kampanyasında ünlü oyuncu Can Yaman’a yer vererek ortaya koyuyor!

DESA, Can Yaman'la “DESA Candır” Dedirtiyor
Yayın Tarihi: 6.11.2018 12:28:00

1972 yılından bu yana Türk deri sektörünün ve moda trendlerinin lider markası DESA, yüksek üretim kalitesi ve çağdaş tasarımlarının yanı sıra dikkat çeken projeleri ve kampanyalarıyla fark yaratmaya devam ediyor!

DESA şimdi de, git gide güçlenen tasarım gücünü ve alanına yön veren kimliğini ortaya koyan “DESA Candır” reklam kampanyasıyla dikkatleri çekiyor.

 

Son dönemde yer aldığı dizilerle yıldızı parlayan ve başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Can Yaman, moda dünyasının öncü markası DESA’nın yüzü olarak kameraların karşısına geçiyor!

Rebuplica imzası taşıyan “DESA Candır” sloganlı reklam filminde, başarılı oyuncu Can Yaman, kız arkadaşıyla buluşmak için hazırlanırken seçtiği DESA kombinlerini, telefonundan mesaj atarak ona danışıyor. Bu sırada kız arkadaşı da aynı şekilde hazırlanmak için seçtiği DESA parçalarıyla poz vererek Can Yaman’ın fikrini alıyor.


DESA’nın yeni sezon için hayata geçirdiği ve başrolünde Can Yaman’ın yer aldığı reklam kampanyasında birbirinden çarpıcı kareler ortaya çıktı! Reklam filmi, başarılı oyuncunun kız arkadaşıyla buluşmak için birbirlerine DESA kombinlerini attıkları, hem eğlenceli, hem de romantik bir konuyu ele alıyor.Ünlü yönetmen Murad Küçük’ün çektiği DESA X Can Yaman reklam filmi, üç farklı senaryo üzerinden, üç farklı versiyonla tamamlandı. İzleyenleri, bu farklı versiyonlarıyla adeta stil dolu, heyecanlı bir macerayı keşfe davet eden “DESA Candır” reklam kampanyasının, film kadar ses getiren çekimleri ise ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’a ait. Kampanya boyunca çekilen reklam filminin ve fotoğrafların stylingini ise Can Yaman’ın özgün stiline, fark yaratan dokunuşlar katan, ünlü moda danışmanı Aslı Parlak yaptı.

DESA’nın, ekranların sevilen yüzü Can Yaman ile hayata geçirdiği bu kampanya sadece reklam filmi ve çekimlerle sınırlı kalmıyor! Ünlü oyuncunun hayranlarını ve özgün stilini yakından takip edenleri sevindiren bir müjde daha DESA’dan geliyor.

Türkiye’de ilk defa bir menajerin önderliğinde hazırlanan, Can Yaman’ın menajeri İlker Bilgi tarafından tasarlanan ve DESA tarafından hayata geçirilen DESA X Can Yaman by İlker Bilgi kapsül koleksiyonu da Türkiye çapındaki seçili mağazalarda satışa sunuluyor. Tamamen Can Yaman’ın fark yaratan, özgün ve modern stilini yansıtan bu özel koleksiyonda erkeklere yönelik 5 parçanın yanı sıra kadınlar için de bir model yer alıyor.
HABERİ PAYLAŞ