Diriliş Osman Malhun Hatun kim oldu? Burak Özçivit'in partneri Özge Törer kimdir? Kaç yaşında

Diriliş Ertuğrul'un devamı olan ve yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak olan Diriliş Osman dizisi ne zaman başlayacak çok merak ediliyor. Öte yandan başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı Diriliş Osman dizisinin Malhun Hatun'u Özge Törer kimdir? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı her yerde aranıyor

Diriliş Osman Malhun Hatun kim oldu? Burak Özçivit'in partneri Özge Törer kimdir? Kaç yaşında
Yayın Tarihi: 8.10.2019 13:44:00

Diriliş Osman Malhun Hatun kim oldu? Burak Özçivit'in partneri Özge Törer kimdir? Kaç yaşında? her yerde aranıyor. 5 yıl boyunca ekranlarda tozu dumana katan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde Osman Bey'in hayatını anlatacak olan Diriliş Osman dizisi büyük bir heyecanla bekleniyor.

Kadrosu yavaş yavaş oturan ve hazırlıkları tüm hızıyla devam eden Diriliş Osman dizisinin başrolünde Burak Özçivit yer alırken, yakışıklı oyuncunun partneri ise Özge Törer oldu. Hal böyle olunca Diriliş Osman Özge Törer kimdir? Kaç yaşında? Daha önce bir dizide oynadı mı? her yerde aranmaya başladı. Biz de sizler için bu konuyu araştırdık bulduk.DİRİLİŞ OSMAN ÖZGE TÖRER KİMDİR?


Hala öğrenci olan Özge Törer, Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü öğrencisidir. Oyuncu seçmeleri sırasında Mehmet Bozdağ'ı hem yeteneği hem de güzelliğiyle etkileyen Törer daha önce herhangi bir projede rol almamıştır.

Diriliş Osman dizisinde Malhun Hatun'u oynayacağı söylenen Özge Törer, partneri olacağı iddia edilen Burak Özçivit'i sosyal medyadan takip etmeye de başladı. 

DİRİLİŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Henüz yayın tarihi belli olmayan dizisi ATV ekranlarında yayınlanacak. Çarşamba günü yayınlanacağı düşünülen diziyle ilgili henüz bir tanıtım da yayınlanmadı. Ekim sonu başlaması beklenen dizi için heyecanlı bekleyiş sürüyor...
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR