Dorukların "G" Noktası

Cinsellikte her iki tarafında zevk alması ve tatmin olması en önemli konulardan biridir. Erkeklerin zevk noktaları belli olurken; kadında bu noktaları bulmak ve uyarmak cinsel ilişki sırasında tat kaçıran bir durumdur.

Dorukların "G" Noktası
Yayın Tarihi: 4.07.2018 11:59:00

Kadınların zevk noktalarını keşfetmek ve bu kısımlara ulaşmak; cinsel anlamda daha da tatmin olmanızı sağlayacaktır. Bu tatmin olmanın sonucu hayatınızın her noktasına yansır. Peki ya, cinsellikte partnerinizin doruk noktasına ulaşması için G noktasına dokunmak ve uyarmak gerektiğini biliyor muydunuz?

Kadınların G Noktası Nasıl Bulunur?

G noktası kadınlarda orgazm olmaya yarayan, erkekler de penis başına benzetilen; hassas ve yoğun sinir dokuları olan bölgedir. Vajina duvarını parmağınızla dokunarak incelerken o bölgenin elinize daha farklı geldiğini hissedebilirsiniz ve orgazm olma aşamasında daha kolay bulabilirsiniz.
G noktasının uyarılmasında dokunmanın yanı sıra cinsel ilişki esnasındaki pozisyonlar da oldukça önemlidir ve özellikle kadınların üstte olduğu pozisyonlar, G noktasının uyarılmasında ki önemli olanlarıdır.G noktasının orgazma etkisi nedir?
Kadınlar için orgazm olmak gerçekten önemlidir çünkü erkeklere göre daha zordur ve çoğu kadın orgazm olduğunun farkında bile değildir. Ancak, mükemmel bir ön sevişme ve G noktasının uyarılması ile orgazm olmak kolaylaşır; partneriniz ise size biraz daha bağlanabilir.Klitoris ve G Noktası Aynı Mıdır?
Klitoris, kadınlarda haz ile ilgili sinirsel yoğunluğun bulunduğu bir bölgedir. Cinsel ilişki ya da mastürbasyon sırasında klitoris erkeğin penisi gibi sertleşmektedir. İçindeki kan damarlarının dolması sonucunda kadın orgazmında önemli bir işlevi bulunur.
 HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X