E-DERGİ

BASILI YAYIN HAYATIMIZA NEDEN ARA VERİYORUZ?

Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde artık olaylar ve gündem o kadar hızlı değişiyor ki buna uydurmakta basılı yayınlar olarak zorluklar çekiyoruz. Amacımız size en güzel içerikleri, en doğru zamanda, en interaktif şekilde sunmaksa bunun için en doğru mecranın Dijital Dergi ve Web sitesi olduğuna karar verdik.

DİJİTAL DERGİ NEDİR? EKSİLERİ ARTILARI NELERDİR?

Dijital Dergi, aslında normal bir derginin tablet, mobil cihaz, laptop ve masaüstü cihazlarımızdan erişilebilir olmasıdır. Bu derginin basılı yani kağıt versiyonu yoktur.

DİJİTAL DERGİNİN EKSİLERİ NELERDİR?

Dijital Dergi'nin en büyük eksikliği geleneksel dergiler gibi raflardan uzaklaşması ve artık elimizde bir kağıt ve boya kokusunun olmamasıdır. Bu günlere alışmanın maalesef zamanı geldi.

DİJİTAL DERGİLERİN ARTILARI NELERDİR?

Dijital Dergi'nin saymakla bitmeyecek kadar çok artısı vardır. Zaten o sebeple Boxer Ekibi olarak Dijital'e büyük önem veriyor ve tüm yatırımlarımızı Dijital Dergi ve Web Projelerimize yapıyoruz.

Şu sıralar Türkiye'nin bir çok basılı yayınına örnek teşkil edecek bir Dijital Dergi alt yapısı hazırlıyoruz ve 2018 yılında ilk sayımızla piyasada olacağız.

Dijital Dergi'nin avantajları sıralamak gerekirse;

- Maliyet: Dijital Dergi'nin baskı, dağıtım, mağaza raf giderleri, personel ücretleri gibi kalemlerde, basılı yayına göre büyük bir maliyet avantajı vardır. Bu sebeple Boxer Dergisi'nin dijital sayısı siz okurlarımıza ücretsiz olarak dağıtılacaktır.

- Kolay Erişim: Dijital Dergi, internette, android ve ios marketlerde ücretsiz olacağı için hemen elinizin altında olacak, istediğiniz zaman, istediğiniz sayımızı indirip okuyabilir, dilediğiniz zaman telefonunuzdan kaldırabileceksiniz. Dilerseniz hiç uygulamamızı indirmeden masaüstü bilgisayar ve laptop cihazınızdan okuyabileceksiniz.

- İnteraktif Yapısı: Dijital Dergi'yi en çok tercih etme sebeblerimizden birisi gerçekten bu muazzam yapısı. Çünkü Boxer olarak teknolojiye her zaman yakın bir markayız. Burada bahsettiğimiz İnteraktif terimini biraz açmak doğru olacaktır.

Standart Dijital Dergi'lerde aynı basılı dergi gibi sayfalar çevrilir içerik okunur ve biter. Ancak biz bunu böyle yapmak istemiyoruz. Bir web sitesi kıvamında Dijital Dergi hazırlamak için uğraşıyoruz. Konuşan sayfalar ve içerikler, hareketli ve animasyonlu görseller, videolar, foto galeriler, linkler, anketler, yarışmalar vs.. Evet bunların hepsi Boxer'ın Dijital Dergisi içerisinde olacak.

BOXER'İN DİJİTAL SAYISINA REKLAM VERMEK İSTER MİSİNİZ?

Boxer'ın Dijital Dergisi'ne reklam vermek için lütfen bize [email protected] veya Reklam İletişim Sayfamız'dan ulaşabilirsiniz.