Elif Aksu kimdir? Neymar'la aşk yaşıyor mu sevgilisi kim

Elif Aksu kimdir? Elif Aksu sevgilisi Neymar mı? Elif Aksu ve Neymar aşk yaşıyor mu merak ediliyor. En son Neymar'ın doğum gününde paylaşımlarıyla söz ettiren Elif Aksu nereli, kaç yaşında, instagram adresi nedir?

Elif Aksu kimdir? Neymar'la aşk yaşıyor mu sevgilisi kim
Yayın Tarihi: 6.02.2019 12:09:00

PSG'nin dünyaca ünlü yıldızı Neymar, Elif Aksu'dan gözlerini alamıyor. Neymar'ın aşk yaşadığı iddia edilen Elif Aksu, Neymar'ın doğum gününde kendisi Paris'te buldu. Paylaşımların hepsinde yer alan Elif Aksu ve Neymar aşkı gerçek mi oldu. Neymar Elif Aksu gerçekten aşk yaşıyor mu merak ediliyor. Ancak Elif Aksu, nereli, kaç yaşında, sevgilisi Neymar mı ve instagram adresi geceden beri en çok aranan kişi olmayı başardı.

PSG formasıyla harikalar yaratan dünyanın en pahalı ismi Neymar, sakatlanmış ve 3 ay sahalarda yer alamayacaktı. Ancak doğum gününde öyle bir isim yer aldı ki. Türk yıldız Elif Aksu Neymar'ın doğum gününde el ele tutuştu ve aşk yaşadığı iddia edildi. Peki gerçekten Neymar ve Elif Aksu sevgili mi, Elif Aksu kaç yaşında instagram adresi neresi merak ediliyor.

Elif Aksu kimdir? Nereli, kaç yaşındaElif aksu, kendisinini model olarak tanıtıyor. Model olarak bir çok firmanın reklam yüzü olan güzel manken, instagramda cesur paylaşımlarıyla söz ettiriyor ve 100 binden fazla takipçisi bulunuyor. Ancak Neymar'ın doğum günü sonrası tüm dünyadan takipçi kazanmayı başardı. 1.70 boyunda olan Elif Aksu, 34 beden ve 86 cm kalçalarıyla, kahverengi saç ve gözleriyle dikkat çekiyor. Elif Aksu yaşı bilinmiyor ancak 25-30 yaş arasında olduğu düşünülüyor. Elif Aksu'nun instagram adresi onaylı ve kendi ismiyle olduğunu sizlere söyleyelim. Daha önce de Neymar DM muhabbetleri dönen Elif Aksu, artık Neymar'la kesin olarak aşk yaşadığı düşünülüyor.

Elif Aksu, daha önce Neymar'la bir reklam filminde oynadı ve adını dünyaca ünlü milyarder Kevin Reichard yaşadığı aşkla duyurmuştu. Ancak Kevin Reichard Neymar için ayrıldı ve Brezilyalı futbolcuyla aşkına tam gaz devam ediyor.;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ