Elif Yahyaoğlu kimdir? Miss Turkey 13 numaralı adayı Elif Yahyaoğlu kim

Elif Yahyaoğlu kimdir? Miss Turkey 2019 11 numaralı yarışmacısı Elif Yahyaoğlu nereli? Elif Yahyaoğlu kaç yaşında? Elif Yahyaoğlu sevgilisi kim? Nereli merak ediliyor. İşte Miss Turkey adayı Elif Yahyaoğlu biyografisi.

Elif Yahyaoğlu kimdir? Miss Turkey 13 numaralı adayı Elif Yahyaoğlu kim
Yayın Tarihi: 29.09.2019 12:13:00

Elif Yahyaoğlu kimdir? Miss Turkey 2019 13 numaralı yarışmacısı Elif Yahyaoğlu nereli? Elif Yahyaoğlu kaç yaşında? Elif Yahyaoğlu sevgilisi kim? Nereli merak ediliyor. İşte Miss Turkey adayı Elif Yahyaoğlu biyografisi.

Elif Yahyaoğlu kimdir? Elif Yahyaoğlu nereli, kaç yaşında

Miss Turkey 2019 yarışmasında 13 numara olarak yarışacak Elif Yahyaoğlu kimdir? Elif Yahyaoğlu nereli, kaç yaşında? Elif Yahyaoğlu tanıyalım. İşte Miss Turkey Elif Yahyaoğlu sevgilisi, yaşı, boyu sizler için derledik.
Miss Turkey 2019'un 13 numaralı adayı Elif Yahyaoğlu, 1.76 boyunda. 24 yaşında güzel Elif Yahyaoğlu yarışmanın en yaşlı kişilerinden biri. Ancak güzelliği onu yarışmasına engel değil. Yeditepe Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Genetik ve Biyomühendislik bölümü mezunu olan Elif, manken olmak istiyor.Bir çok adayı şimdiden finalisti olan Elif Yahyaoğlu ilk bakışta Nefise Karatay'a benzerliğiyle dikkat çekiyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR