Elimi Bırakma 40.Bölüm Fragmanı İzle Şok Sahne

TRT1'in en çok izlenen dizilerinden Elimi Bırakma 40.Bölüm Fragmanı yeni bölümde Cenk Azra arasında neler olacak?Elimi Bırakma 40.Bölüm Fragmanı özeti ve konusu TRT1

Elimi Bırakma 40.Bölüm Fragmanı İzle Şok Sahne
Yayın Tarihi: 5.05.2019 22:50:00

TRT1'in yayınlandığı günden bugüne izlenme rekoru kıran dizisi Elimi Bırakma 40.Bölüm Fragmanı yeni bölümde heyecan dorukta güçlü oyuncu kadrosu ve öyküsü ile herkesin beğenisini kazanan Elimi Bırakma dizisi yen, bölümü ile yine ehrkesi ekrana kilitleyecek.

Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümünde Cenk ve Azrayı yeni düğün telaşı sarmaya başlar.Feride ise düğün için en önemli olan Bohça için Azra ile birlikte alışverişe çıkar. tüm ailenin el birliği ile birlikte hareket ederek çıktığı alışverişte hedef Kapalıçarşı Kapalıçarşıya giden Aileyi orada hangi sürprizler beklemektedir.

öte yandan Azra ise Düğün için yapacağı büyük sürpriz için ise Cansudan yardım ister. peki Cansu Azraya yardım edecekmi*Cenk ise büyük bir sürpriz beklemektedir.Cenki bekleyen büyük sürpriz nedir. Elimi Bırakma yeni bölümü ile ekrana kilitleyecek.


Azra ve Cenk’i tatlı bir düğün telaşı sarmışken, Feride Azra’yı bohça alışverişine çıkarmak ister. Ailenin bütün kadınlarının katıldığı bu alışverişte istikamet Kapalıçarşı’dır.

Bu sırada Azra’ya hazırlayacağı sürpriz için Cansu’dan yardım isteyen Cenk, hiç ummadığı bir durum ile karşılaşacaktır.

Öte yandan Burhan’la ilgili şüpheleri artan Azmi Mesut’a yaklaşır. Azmi ve Mesut Burhan’la ilgili bir ipucuna ulaşabilecekler midir?
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR