Elimi Bırakma 48. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Ne Oldu?

TRT1'in en çok izlenen dizisi Elimi Bırakma 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma 48. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Elimi Bırakma 48. Bölüm Fragmanı Gelecek Bölüm Ne Oldu?
Yayın Tarihi: 29.09.2019 22:23:00

TRT1'in en çok izlenen dizisi Elimi Bırakma 48. Bölüm Fragmanı yayınlandı.Elimi Bırakma 48. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu başrollerini Alp Navruz: Cenk Çelen
Alina Boz Dolunay Soysert Seray Gözler Yeniay Ebru Aykaç Hüseyin Avni Danyal Burak Tamdoğan Gökçe Yanardağ Ertuğrul Postoğlu Batuhan Ekşi İpek Filiz Yazıcı, Cemre Baysel
Emre Bey Yiğit Kağan Yazıcı Çağla Demir Süeda Çil, Yıldırım Şimşek, Emre Ozan, Özgür Kaymak, Ercan Özdal, Nihat Altınkaya, Hazal Şenel, Buse Meral gibi isimlerin paylaştığı Elimi Bırakma yeni bölümde neler olacak?

TRT1'in dizisi Elimi Bırakma yeni bölümde Cenk Sevdiği kadın için her türlü fedakarlığı yapmak için elinden geleni yapmaya çalışır.diğer yandan cenk sevdiği kadına uzak olduğu içinde içten içe acı çekmektedir.hem ona çok yakınken hemde ona dokunamamk Cenki çok üzmektedir.

diğer yandan Azranın aldığı bu yeni karar Barışın tepkisine enden olur.ve Barış Azra konusunda yeniden düşünme kararı alır. peki Azra ile Barış arasında yeni bölümde neler olacak?


Feride hanım ise tüm bu yaşanan olayları sadece izlemektedir. peki feride hanım bu yaşananlara nasıl bir tepki verecektir. Elimi Bırakma yeni bölümü nefesleri kesecek.

Cenk sevdiği kadının mutluluğu için fedakarlık yapmaya devam etmektedir, bir yandan da ona yakın olmadığı için çok acı çeker. Attığı adımlar işleri daha da karıştıracaktır…

Azra’nın aldığı yeni karar Barış’ın pek hoşuna gitmez. Barış yaşadıklarının sonucunda Azra’nın hayatındaki yeri hakkında yeniden düşünmek zorunda kalır. Fakat ummadığı şekilde Cenk ile karşı karşıya kalacaklardır.

Feride hanımsa olan biteni anlamaya çalışmaktadır. Beklenmedik bir tesadüfle Sumru ile Feride baş başa kalır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR