Eljis Elmas Napoli'ye Transfer Oldu İşte Napoli'nin Elif Elmas için Ödeyeceği Bonservis

Fenerbahçe'nin genç orta saha oyuncusu Eljif Elmas Napoli'ye transfer oldu! Elif Elmas için Fenerbahçe'nin kapısı çalan Napoli anlaşma sağladı. Napoli Eljif Elmas için Fenerbahçe'ye ne kadar bonservis ödeyecek, Fenerbahçe ne kadar kazandı? Sizler için araştırdık...

Eljis Elmas Napoli'ye Transfer Oldu İşte Napoli'nin Elif Elmas için Ödeyeceği Bonservis
Yayın Tarihi: 10.07.2019 14:12:00

Fenerbahçe'nin 19 yaşındaki genç orta sahası Eljif Elmas, İtalya'dan Napoli'ye transfer oldu! Elif Elmas'ı transfer etmek için Fenerbahçe'nin kapısını çalan Napoli, Fenerbahçe ile anlaşma sağladı. Genç oyuncu da Napoli'ye "Evet" dedi. Futbol severler, Elif Elmas'ın bonservis bedelini merak ediyor.

19 yaşındaki Elif Elmas için Napoli, Fenerbahçe'ye ilk etapta 12 milyon euro teklif ederken, Fenerbahçe, 20 milyon euro istedi. Ancak yapılan pazarlıklar sonucunda Elif Elmas için 15 milyon euro bonservis bedelinde el sıkışıldı. Fenerbahçe, mali krizde olduğu şu dönemde "can suyu" gibi gelen 15 milyon euroluk teklifi kabul etti. 

ELJİF ELMAS İSTANBUL'UN ARDINDAN İTALYA'YA GEÇECEK

Makedon futbolcu Eljif Elmas, İstanbul'a geldi. THY'nin tarifeli uçağıyla İstanbul'a dönen Elif Elmas'ın kulüple son görüşmelerini yapıp, transferi için Napoli şehrine gitmesi bekleniyor. Eljif Elmas, geçtiğimiz yıllarda Fenerbahçe tarafından "genç yetenek" olarak transfer edilmiş ve sürekli ilk 11'de forma şansı bulmaya başlamıştı.

Fenerbahçe Elif Elmas'tan gelecek bonservis bedeliyle, transfer sezonunda yeni oyuncular için kaynak yaratmış olacak. HABERİ PAYLAŞ