Emeklilere Ek Ödeme müjdesi! 1500 TL Yeni Yılda ödeme yapılacak

Emeklilere Ek Ödemesi müjdesi. Emeklilere 1500 TL yeni yılla birlikte ödeme yapılacak. Emekliler 1000 TL ve 500 TL olmak üzere ek ödeme alabilecek. Yeni yılda bankalarda oldukça yüksek seviyelere emeklilere ek ödeme yapacak. İşte tüm fırsatlar.

Emeklilere Ek Ödeme müjdesi! 1500 TL Yeni Yılda ödeme yapılacak
Yayın Tarihi: 2.01.2020 11:55:00

Emeklilere Ek Ödemesi müjdesi. Emeklilere 1500 TL yeni yılla birlikte ödeme yapılacak. Emekliler 1000 TL ve 500 TL olmak üzere ek ödeme alabilecek. Yeni yılda bankalarda oldukça yüksek seviyelere emeklilere ek ödeme yapacak. İşte tüm fırsatlar.

Emeklilere Ek Ödeme Müjdesi! Maaşlar 500 TL Artacak!

Emekli vatandaşlar Ocak 2020'de yapılacak olan maaş zammını beklemeye başladılar. Enflasyon oranları ve kış aylarının gelmesi ile giderleri artan emekli vatandaşlar maaşlara yapılacak zamlar ile biraz da olsa nefes almak istiyor. 

Emekliler maaşlara yapılacak zamları beklerken Türkiye Emekliler Derneği tarafından yeni bir talep gündeme geldi. 

TÜED tarafından dile getirilen bu talepte emeklilerin ek ödemelerinin 2 kat artırılması isteniyor. Emekli vatandaşları oldukça sevindiren bu talep kabul edilirse emekli maaşlarında 500 TL'ye varan artışlar yaşanacak. İşte söz konusu düzenlemenin detayları,

EMEKLİ VATANDAŞLARA EK ÖDEME MÜJDESİ

Emekli vatandaşların gözü kulağı uzun zamandır enflasyon rakamlarındaydı. Ocak ayında enflasyona bağlı olarak maaşları artacak emekli vatandaşlar için heyecanlandıran bir talep gündeme geldi. Türkiye Emekliler Derneği tarafından gündeme taşınan talep ile emekli maaşlarının yüzde 4-5’i oranında verilen ek ödemenin yüzde 8’e çıkarılması gündemde.

Düzenleme hayata geçerse, maaşlarda en az 30 TL en fazla ise 368 TL'ye varan artışlar sağlanacak. Halen uygulamada olan düzenleme esasına göre ek ödemeler 2019 yılın maaşı .018 liranın altında olan emeklilere yüzde 5, üstünde olanlara yüzde 4 olarak yapılıyordu. 

Bu düzenleme ile en düşük emekli maaşı olan 935 TL alan emeklinin eline 46 TL ek ödeme geçiyor. Teklifle ek ödeme oranı yüzde 8 olursa ek ödemeler 74 TL olacak. Bunun yanında SSK ve Bağkur emeklilerinde en yüksek maaşı alanların ek ödeme oranı yüzde 8 olduğunda ise 500 TL alacak. 

1000 TL Banka Promasyonları yatacak!Emekli maaşları yeni yılda ne kadar olacak? Milyonlarca emekli yeni yılda yapılacak olan zamlara odaklandı. Yaklaşık olarak 12.5 milyon emekli vatandaş bankaların vereceği promosyon fiyatlarını değerlendirmeye başladı. Bankalar emekli vatandaşlara promosyon konusunda kampanyalara başladı. Bazı bankalar promosyon fiyatını 1000 TL'ye kadar çıkarabiliyor.

EMEKLİ PROMOSYON ÜCRETLERİ NE KADAR OLDU?


AKBANK: 1000 liraya varan ödeme yapıyor. Tüm ATM'lerden ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, kredilere özel faiz oranı gibi imkanlar sunuyor.

Emekliler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekebiliyor.

DENİZBANK: 750 liraya varan ödeme yapıyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100 lira veriyor. İndirimli alışveriş, özel faizli kredi gibi uygulamaları var.

ING: 1000 liraya varan ödemeye ek olarak emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 750, ING Mobil kullanarak 250 lira ek nakit promosyon kazanabiliyor.

FİBANKA: Maaşa göre 730, 615, 800 lira promosyon ödemesi yapıyor.

Emekliler 1000 TL banka promasyon ve 500 TL ek ödeme alarak toplamda 1500 TL ödemeyi hemen alabilirsiniz. Emekli ödemeleri Ocak ayında yapılmaya başlanacak.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR