Emre Belözoğlu'na Tuvalet fırçası uzatan İzlandalı kim twitter instagram hesabı ne?

Euro Elemeleri H grubunda İzlanda'yla karşılaşacak Milli takım İzlanda'ya vardığında kötü muameleyle karşılaştı! İzlanda polisi A Millileri 3 saat bekletirken kaptan Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatıldı. Tuvalet fırçası uzatan İzlandalı kim sosyal medya hesabı var mı?

Emre Belözoğlu'na Tuvalet fırçası uzatan İzlandalı kim twitter instagram hesabı ne?
Yayın Tarihi: 10.06.2019 13:42:00

A Milli Takım 11 Haziran Salı günü oynayacağı İzlanda maçı için İzlanda'ya hareket etti. Konya'dan İzlanda'ya uçan A Milli Futbol takımımız, İzlanda'ya vardığında havalimanında 3 saati aşkın süre sebepsiz yere bekletildi, bavulları didik didik arandı. İzlanda polisinin bu tavrı ortamı gerdi. Türkiye ile İzlanda arasında siyasi kriz de baş gösterdi. Türkiye İzlanda'ya nota verdi! 

İzlanda Türkiye maçı öncesi A Milli takım futbolcularımıza karşı gösterilen saygısız tutum tüm dünyada manşet olurken, A Milli takım kaptanı Emre Belözoğlu'na havalimanında Türk televizyonlarına demeç verirken tuvalet fırçası uzatıldı. İzlandalı bir genç kaptan Emre Belözoğlu'na saygısızca tuvalet fırçası uzattı, ancak kaptan Emre bu durumu fark etmedi. 

TÜRKLER O İZLANDALI'YI ARIYOR!

Sosyal medyada birçok Türk kullanıcı, Emre Belözoğlu'na tuvalet fırçası uzatan saygısız İzlandalı'yı arıyor! Hatta birçok İzlandalı kullanıcının Twitter ve İnstagram hesabı Türk kullanıcıların ağır saldırısı altında! Türkler, birçok İzlandalı kullanıcıyı Kaptan Emre'ye tuvalet fırçası uzatan kişi sanıp hesabını yorum ve şikayet yağmuruna tutuyor.

Şuan için o İzlandalı'nın kimliği ve instagram-twitter hesapları bulunabilmiş değil, bulunduğu anda o saygısız İzlandalı'nın kimliğini sizlerle paylaşacağız.HABERİ PAYLAŞ