Emre Karayel: Demet Evgar'dan Hoşlanmadım Dersem Yalan Olur

Başarılı oyuncu Emre Karayel yaptığı açıklamada, "Bir Kadın Bir Erkek" dizisindeki partneri Demet Evgar ile ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Emre Karayel: Demet Evgar'dan Hoşlanmadım Dersem Yalan Olur
Yayın Tarihi: 14.05.2018 12:00:00

Emre Karayel, 2008’den 2015’e kadar ‘Bir Kadın Bir Erkek’te Demet Evgar ile başrolü paylaşmıştı. Emre Karayel, ‘Ekşi Sözlük’te çarpıcı açıklamalar yaptı.

İçinizden bile olsa ‘Bu kadından çok hoşlanıyorum’ demediniz mi?” sorusuna şu yanıtı verdi:

''Demedim desem yalan olur. Onu bir kadın olarak her zaman çok beğendim. Ancak biz o tarz olaylara girseydik, işin sonunu getiremezdik!”

Emre Karayel, “O kadar öpüşüp koklaştınız, gönlünüz hiç mi kaymadı?” sorusunu da “Gönlüme stent taktım. Ara sıra gevşetsem de hemen sıktım tabii.” diye yanıtladı.

Demet Evgar’ı tavlamak isteyen bir hayranına da şu tüyoyu verdi: “İyi yemek yapmayı bilmeniz şart. Çünkü lezzetli yemeği çok sever.

Eski partnerini özlediğini de söyleyen Emre Karayel, “Kandırabilirsem yine aynı projede buluşacağız.” dedi.HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X