Epilasyon Teknolojilerinde Buz Lazer Farkı

Şüphesiz ki teknolojinin birçok faydaları olduğu gibi, en önemli faydası ise insanlığa sunduğu nimetlerdir. Tabii ki bunları doğru kullanmak ve hayatımızda değişiklikler yapmakta oldukça önemli olmaktadır. İşte burada kadınlar için tam olarak bir kurtarıcı olan lazer epilasyon uygulamaları...

Epilasyon Teknolojilerinde Buz Lazer Farkı
Yayın Tarihi: 22.11.2020 22:56:00

Kadınlar için önemli ve büyük bir sorun olan kıl ve tüyler için, birçok farklı yöntem bulunsa da, epilasyon oldukça iyi bir seçim olarak karşımıza çıkıyor. Ancak kadınlar için bu süreçte hangi epilasyonun kendisine uygun olduğunu bilmeleri ve problem yaşamadan tüylerinden kurtulmaları gerekiyor. Artık lazer epilasyon çeşitleri sayesinde, doğru işlemlerin yapılması durumunda bu tür sorunların tamamını aşmış olacaksınız. Birçok kadının denediği ve memnun kaldığı lazer epilasyon uygulamaları ise her geçen gün artıyor ve teknolojinin avantajları ile birlikte çok daha güçlü bir hale geliyor. Özellikle buz lazer epilasyon, artık çok daha fazla kadın tarafından tercih ediliyor.

Buz Lazer Ağrısız, Acısız Epilasyon Sunuyor

Birçok kadının hemen hemen en büyük kâbusu olan tüy ve kıl problemi olurken, doğru uygulamalar sayesinde bu sorunlar ortadan kalkıyor. Buz lazer epilasyon avantajlarının başında ağrısız, acısız bir şekilde uygulanması geliyor. Üstelik bu epilasyon işlemi kısa kısa seanslar şeklinde uygulanıyor. Teknolojinin getirdiği ürünler sayesinde her ay ağrılı, acılı bir şekilde geçirdiğiniz süreç tamamen ortadan kalkıyor. Düşünsenize hiç can acısı olmadan bütün tüylerinizden kurtuluyorsunuz. Buz lazer kendi içerisinde de ayrılıyor. Soprano ice platinum bu konuda herkesin içini ferahlatmak için gelişmiş en önemli epilasyon olarak görünüyor. Buz lazer İstanbul başta olmak üzere, yurdun geneline hizmet verenler olduğu gibi, birçok kişi de epilasyon için tercihlerini İstanbul'dan yana kullanıyor. Artık korkulu rüyanız olan ağrılı tüy probleminizden sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. 

Lazer Epilasyonda Uygun Fiyatlar

Özellikle belirtelim ki fiyatlar kıl yoğunluğuna bağlı olarak değişiyor. En önemli etken bu olsa da bu işlemlerin tahmin ettiğiniz gibi uçuk rakamlara olmadığını da söyleyelim. İşinin hakkını hakkıyla veren lazer epilasyon merkezleri, bu konuda da müşterilerini üzmüyor. Özellikle kadınlar için ciddi bir problem olan epilasyon, güvenli cihazlar, işinde uzman çalışanlar, tertemiz çalışma alanlarıyla hizmet veren kurumla tarafından sorun olmaktan çıkıyor.

Hatta artık uzun süren seanslarda ortadan kalkmış durumda. Çok daha kısa seanslarla tüylere veda etmek de mümkün oluyor. Özellikle yaz döneminde rahat etmek isteyenler kış döneminde bu süreci uygulamaya başlıyor ki yazı keyifle ve rahat geçirsin. Hem deniz sefası hem de keyifli, sıcak yaz akşamlarında giyilecek elbiseler kâbus olmaktan çıkıyor. Epilasyon kadın için harika bir buluş ve şu an zirve teknoloji ile sizlerle. 

Buz Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanıyor?

İnsan vücudunda kıl bulunan tüm noktalara uygulanıyor demek yanlış olmayacaktır. Ancak hassas noktalar olduğu gibi, bu noktalar için özel başlıklar ve çalışmalar gerekiyor. Yüz bölgesine lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin, en büyük sorunu doğru uygulama olup olmayacağıdır. Yüz bölgesinde ki kıllar kadınlar için ciddi ve sinir bozucu bir problem. Kadınların yüz bölgesindeki tüy problemleri ciddi psikolojik sorunlara da ne yazık ki yol açabiliyor. Yüz bölgesine buz lazer epilasyon yaptırmak isteyen ve güvenilir bir yer arayan kadınların sayısı oldukça fazla. Hem de yüz bölgesi özellikle ağda gibi tüy alım işlemleri sırasında hem acıyor hem de fazlasıyla kızarıyor. Bazı hassas ciltli kadınlarda cilt alerjilerine bile yol açabiliyor. Yüzünde tüy problemi yaşayan bayanların artık bu durumdan kurtulmaları çok kolay. Hem güvenilir hem uygun yüz bölgesi lazer epilasyon kadınların ilk tercihi olmuş durumda.

Yüz gibi hassas bölgelere dahi yapılması mümkün olan soprano ice uygulaması, genital bölge, bacak, omuz, koltuk altı, göbek, sırt bölgesi gibi birçok alanda uygulanıyor. Ayrıca ten rengine ve kıl durumuna göre 6 cilt tipine uygun olan ve direk etki eden lazer uygulaması olması nedeni ile çok fazla talep görüyor. Mükemmel bir teknoloji sayesinde hiçbir problem yaşamadan tüylerinizden kurtuluyorsunuz. İhtiyacınız olan bölgeyi, kısa süren seanslarla tüylerden temizliyorlar. İhtiyaç durumunuza göre belirlenmiş birçok paket mevcut. Tüm vücut, tüm bacak, alt ya da üst bacak, kollar, bikini bölgesi, koltuk altı, yüz bölgesi. Bunlar gibi birçok seçenek bulunuyor. İhtiyacınıza göre seçim yapabilir ve ağrısız, acısız ve kısa seanslarla tüylerden kurtulabilirsiniz. 

Buz Lazer Epilasyonu Erkeklerde Tercih Ediyor

Günümüzde erkekler de en az kadınlar kadar bakımına özen gösteriyor. Lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı her geçen gün artmakta. Erkeklerde özellikle bacak, kol ve yüz tüylerinden kurtulmanın yollarını arıyor. Bu konuda erkeklerin de kesin ve kalıcı çözümü lazer epilasyon. Erkeklerde yüz bölgesinde sakal bitimin üzerinde ve boyun bölgesinde sakal bitiminin altında çıkan tüylerden kurtulmak için epilasyona akın etmiş durumda. Böyle bir teknoloji mevcutken neden faydalanmayalım ki.

Epilasyonda Fiyatlarında Nasıl Yapılıyor?

Fiyatlandırmalar ve seanslar epilasyonu yaptıracak olan kişinin kilo yapısına ve kıl yapısına göre değişiklik göstermektedir. Bazı insanların kıl kökleri çok zayıf, bazılarınınki ise çok güçlüdür. Uygulamayı yaptıracak olan kişinin kıl yapısı da seans ve fiyat için oldukça önemlidir. Uç rakamlar olmaz fakat seans sürelerinde uzun ya da kısa durumlar bu yapıya göre değerlendirilir. Biliyorsunuz ki istenmeyen tüylerde açık renk olan tüyler ve ince yapıda olanlar geçtiğimiz birkaç yıl öncesine kadar lazer tedavisinde uygulanamıyordu. Üstelik bu gibi kıl yapısına sahip olan insanlar jilet, tüy dökücü krem ya da ağda kullanmak zorunda kalıyordu. Tüyün açık renk olması, olmadığı anlamına gelmez. Açık renk tüyler bazen daha rahatsız edici bir durum yaratabilir. Üstelikjilet kullanmak kadınlar için çok sinir bozucu bir durumdur.Buz lazer videosunu Youtube linkinden izleyebilirsiniz.

2013 yılında geliştirilip günümüzde mükemmel hale gelerek uygulanmaya devam eden buz lazer epilasyon sayesinde, açık renk ve güçsüz tüylerinde yok edilmesi mümkün oluyor. Kısacası ister koyu renk, güçlü kökleri olan tüyleriniz olsun, isterseniz incecik yapısı olan, açık renk tüyleriniz olsun tüylerinizle kolayca vedalaşabilirsiniz. İster tüm vücut ister sadece yüz tercihiniz olsun, kısa seanslarla tüylerinizden kurtulmak içinizi rahatlatacak.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR