Erkeğin Mücevheri Serengetı

Modayı yakından takip eden, trendlerin cazibesine karşı fazla direnemeyen erkekler moda ne olursa olsun, trend nereye giderse gitsin alacakları her şeyde kalite ve dayanıklılık arıyor.

Erkeğin Mücevheri Serengetı
Yayın Tarihi: 16.11.2018 14:00:00

Son trend giyim kombinlerini şık aksesuarlarla tamamlamayı seven erkekler aradıkları görüntüye teknolojik güneş gözlükleriyle ulaşıyor ve 18-19’ sonbahar kış sezonunda erkeklerin gözündeki casual şıklık birbiriyle yarışıyor. Kullandığı üstün teknolojiyle yüksek kalitede tasarımlar oluşturan İtalyan gözlük markası Serengeti; yeni koleksiyonunda yer alan casual modellerini moda tutkunu erkeklerin beğenisine sunuyor. Özellikle camlarında kullandığı teknoloji sayesinde sürüşte ve yürüyüşte net görüntü sunan gözlükler göz yorgunluğunu alıyor, gözleri dinlendiriyor ve keyifli görüş sunuyor.Serengeti Kalitesi ve Dayanıklılığıyla Göz Dolduruyor


İtalya’dan dünyaya yayılan ve Türkiye’ye kadar ulaşan gözlük devi Serengeti’ nin camları su ve parmak izi tutmuyor. Markanın PhDTM 2 yeni nesil camlarında su ve parmak izi gibi kirlerin giderilmesine yardımcı olan hidro ve oleofobik ön kaplamaları bulunuyor.Tünelden Yüzeye; Ani Hava Değişimlerinde Serengeti

Serengeti camları ışık yoğunluğunu ölçümleyerek yoğun ışıklı ortamda koyulaşıyor, az ışıklı ortamda açılıyor. Böylelikle tünele girerken, tünelden çıkarken, hava karardığında ya da açıldığını gözlüğü çıkartmak gerekmiyor.
Çünkü gözlükler her ortama göre renk ve ton değiştiriyor, her ortamda rahatlıkla kullanılabiliyor. Gözlükler hiç çıkarılmadığından göz yorgunluğu oluşturmuyor, gözler dinleniyor ve konforlu görüş sunuyor. Ayrıca tüm modellerinde inceltilmiş en ince mineral cam kullanan markanın gözlükleri yok denecek kadar az hafiflikte olmasıyla da ilgi görüyor.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR