Erkek Aldatıldığını Nasıl Öğrenir?

Hep kadınlar aldatılan taraf olmuyor aldatan tarafta artık çoğunlukla kadın olmaya başladı. Aldatmanın rengi olmaz o sizin pembeliğiniz.

Erkek Aldatıldığını Nasıl Öğrenir?
Yayın Tarihi: 11.08.2019 10:08:00

Bir insan asla sevdiği kişinin kendisini aldattığını konduramaz. Erkekler aldattığı zaman aldatmanın üstü 'çapkınlık' örtüsüyle kapatılırken kadınlar aldattığında ağır bir item ile ömür boyu taşımak zorunda bırakılan bir iz/lekelerler. Aldatmak aldatmaktır. Aldatmanın rengi olmaz o senin pembeliğindir. Erkekler, hormonlarını kontrol altına almaları çok güç olduğundan iradeleri bu konuda eksi sıfırların altında olduğundan kendileri aldatmanın en ağrını işlemişte olsa 'hormonların' arkasına saklanabiliyor. Peki ya kadınlar? Kadınların hormoları da en az erkekler kadar belli dönemlerde yoğun ve en az erkekler kadar bazı şeyleri isteyip iradelerine yenik düştüğü zamanlar olamaz mı? Size göre olamaz. O zaman 'olamaz' kelimesi kadınlar için ne kadar geçerliyse erkekler içinde o kadar geçerlidir. Bir bireyin aldatma durumları değişiklik gösterebilir. Hırs, zevk ve öç alma gibi bir çok husus vardır. 

Kendinizi Zeus falan mı sanıyorunuz yoksa?Zeus bile Hera'yı defalarca kez aldatmasına rağmen çapkın Zeus dendi. Beyler bunun adına çapkınlık dediğiniz zaman cool olunmuyor.

Peki bir erkek aldatıldığını nasıl anlar?

Erkekler aldattığında kadınlar bunu rahatlıkla anlarlar, anlar hatta bazen anlamamazlığa vurup sevgilerinden dolayı görmezden gelirler. Görmezden gelmek o kişinin sizi aldatmadığı anlamına gelmiyor. Peki kadınlar aldattığında erkekler fark eder mi? İşiniz çok zor beyler kadınlar yapıları gereği her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünür ve bu ayrıntıları her gün istemsiz bir şekilde kontrol eder. Ünlü bir komedyenin de dediği gibi: Erkekler küçüklüklerinden beri yalana alışık değiller her şeyi yapabiliyorlarken kadınlar ise tam tersi her duruma farklı bir yalan farklı bir içerik uydurup işin işinden çıkabilir. Küçüklükten beri mekanik açıdan farklı olmalarından kaynaklı erkekler sade basit düşünür ve kadın aldatıldığını erkeğin öğrenmesini istemediği taktirde erkek aldatıldığını öğrenemez. Tabi şans faktörleri istisandır.Genel olarak bir şeyler söylemek gerekirse:
 • Kendine daha çok özen gösteriyorsa
 • Yeni kıyafetler alınıyor ya da sizinle birlikte hiç giymediği güzel elbiseler gün yüzüne çıkıyorsa
 • Sebepsiz saç şekli değişiyorsa sıklıkla.
 • Kilo vermeye çalışıyorsa
 • Her dakika sizi arayan insan gitmiş, hatta siz arayınca hemen telefon açılmıyorsa.
 • Arkadaşlarla dışarı çıkmalar kız kıza takılıcaz durumları sıklaşmışsa.
 • Eskiden sizin konuşmadığınızdan şikayet eden kadın, şimdi karşınızda oturuyor ve artık neredeyse gerekli olmadığı sürece hiç konuşmuyorsa.
 • Size bakışları artık eskisi gibi sıcak değil ise. Donuk, endişeli ve sürekli sizi izler gibiyse
 • Genelde çok nadir yaptığı olumlu şeyleri daha sıklıkla yapıyorsa.
 • Annesine daha fazla gidiyor hatta çok fazla orda geceyi geçiriyorsa
 • Yüzünde bazen durup duruken gereksiz gülümsemeler varsa
 • Sık sık sizinle tartışıp, kavga ediyorsa
 • Artık sizinle farklı aktiviteler yapmak istemiyorsa ve sizinleyken o kadar da mutlu değilse
Bunun gibi bir çok faktörler sıralabilir.

Kadınlar ne kadar usta olurlarsa olsunlar Tanrı'nın kadınlara verdiği bir güzel nimette ağızlarını tutamıyor oluşlarıdır. Bir şekilde ağızlarından kaçırır yakın arkadaşına, ailesinden birine veyahut size bile o yüzden bırakında kadınlar bol bol konuşsunlar. Düşünsenize bir de konuşmadıklarını ayakta uyutulan saf sürü erkekler olunurdu. HABERİ PAYLAŞ