Erkenci Kuş Aylin'e ne oldu? Aylin neden yok

Star TV'nin çok sevilen dizisi Erkenci Kuş'da gözler Aylin'i aradı. Peki Erkenci Kuş Aylin'e ne oldu? Aylin neden yok? İşte detaylar...

Erkenci Kuş Aylin'e ne oldu? Aylin neden yok
Yayın Tarihi: 9.02.2019 16:01:00

Başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir'in paylaştığı Erkenci Kuş dizisinde gözler Aylin'i aradı. Peki Erkenci Kuş Aylin'e ne oldu? Aylin neden yok?

Star TV'nin çok sevilen romantik komedi dizisi Erkenci Kuş bu akşam 29. bölümüyle ekranlara gelecek ama herkes Aylin'i merak ediyor. Peki Erkenci Kuş Aylin'e ne oldu? Aylin neden yok?

Erkenci kuş dizinin Aylin karakteri: Emre’nin gizli sevgilisi. Bakımlı, seksapeli yüksek bir kadın. İş konusunda çok hırslı, gerekirse dünyayı yakacak bir kadın...

Başarılı oyuncu Sevcan Yaşar'ın canlandırdığı Aylin karakteri oldukça seviliyordu. Peki Erkenci Kuş Aylin'e ne oldu? Aylin neden yok?

Ancak geçtiğimiz hafta güzel oyuncu Sevcan Yaşar, sosyal medya hesabından Erkenci Kuş'tan ayrıldığını duyurdu. Aylin'e veda eden Sevcan Yaşar sevenlerini bir hayli üzdü.


İşte Sevcan Yaşar'ın Aylin'e veda ettiği paylaşım:Sevcan Yaşar paylaşımına: "Ah Aylin vah Aylin! 29. Bölüm itibariyle sana veda ediyorum..Dünya tatlısı ekibimize rejimize yapıma birtanecik yönetmen ve senaristlerimize oyuncu arkadaşlarıma günün sonunda diyecek bir çift sözüm var: Sizi çok seviyorum! Hepimizin yolu açık olsun" notunu düştü.

Böylece Sevcan Yaşar, Erkenci Kuş dizisinde canlandırdığı Aylin karakterine veda etti.

Sevcan Yaşar, Erkenci Kuş dizisinin 29. bölümüyle birlikte dizide olmayacak.

Erkenci Kuş yeni bölümleriyle her Cumartesi Star TV'de!
HABERİ PAYLAŞ