Erkenci Kuş dizisinin yıldızları Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi

Erkenci Kuş dizisinin yıldızları Can Yaman ve Demet Özdemir ikilisinin aşk iddiaları her geçen gün artarak büyüyor. Can Yaman ve Demet Özdemir'den henüz net bir açıklama gelmezken, aşk iddiaları günden güne artıyor. Peki Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi? İşte detaylar...

Erkenci Kuş dizisinin yıldızları Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi
Yayın Tarihi: 9.02.2019 15:08:00

Bu yaz Star TV ekranlarında başlayan romantik komedi dizisi Erkenci Kuş, kısa sürede çok sevildi ve hala da takip edilmeye devam ediyor.

Başrollerini Can Yaman ve Demet Özdemir'in paylaştığı Erkenci kuş dizisinde ikili sevgili olan Can ve Sanem karakterlerine hayat veriyor. Peki Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi?

Ancak Erkenci Kuş dizisinin ilk günden beri Can Yaman ve Demet Özdemir hakkındaki aşk iddiaları bitmiyor. Peki Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi?Birlikte reklam filminde de rol alan Can Yaman ve Demet Özdemir, hayranları tarafından birbirlerine çok yakıştırılıyor. Peki Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi?

Özel hayatlarında da sık sık birlikte görüntülenen Can Yaman ve Demet Özdemir aşk iddiları konusunda bir açıklama yapmıyor. Peki Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi?

Sosyal medya hesaplarında da sürekli birlikte fotoğraf paylaşan Can Yaman ve Demet Özdemir ikilisinin hayatlarında da kimsenin olmaması, kafaları iyice karıştırıyor. Peki Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi?
Peki Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi?

Geçtiğimiz hafta da bir eğlence mekanında birlikte eğlenen Can Yaman ve Demet Özdemir, mekandan birlikte ayrıldı. Peki Can Yaman ve Demet Özdemir sevgili mi?

Can Yaman'ın sosyal medya hesabından Demet Özdemir'le paylaştığı son fotoğraf ise adeta olay oldu. Can Yaman'ın bir takipçisinin "İnşallah evlenirsiniz!" yorumunu yaptığı fotoğraf ise bir kez daha kafaları karıştırdı.

İşte Can Yaman'ın Demet Özdemir'le son paylaşımı:Can Yaman ve Demet Özdemir aralarındaki aşk dedikodularını reddetseler de hayranları ikiliyi birbirine çok yakıştırıyor.

Can Yaman ve Demet Özdemir başrollerini paylaştığı Erkenci Kuş 29. bölümüyle bu akşam Star TV'de...
HABERİ PAYLAŞ