Erzurumspor Akhisarspor maçını izle Bein Sports Max 1 Canlı Yayını

Erzurumspor Akhisarspor maçını izle. Erzurumspor Akhisarspor Bein Sports max 1 canlı maç izle. Donmadan Erzurumspor Akhisarspor maçı izle. Erzurumspor Akhisarspor Bein Sports max 1 canlı yayını. Kesintisiz Erzurumspor Akhisarspor canlı maç izle. Erzurumspor Akhisarspor Bein Sports max 1 canlı maç

Erzurumspor Akhisarspor maçını izle Bein Sports Max 1 Canlı Yayını
Yayın Tarihi: 9.11.2019 13:39:00

Erzurumspor Akhisarspor maçını izle. Erzurumspor Akhisarspor  Bein Sports max 1 canlı maç izle. Donmadan Erzurumspor Akhisarspor maçı izle. Erzurumspor Akhisarspor  Bein Sports max 1 canlı yayını. Kesintisiz Erzurumspor Akhisarspor canlı maç izle. Erzurumspor Akhisarspor  Bein Sports max 1 canlı maç.

Erzurumspor Akhisarspor canlı izle Bein Sports Max 1 Canlı Yayını

Erzurumspor Akhisarspor maçını izle. Erzurumspor Akhisarspor  Bein sports max 1 canlı yayını. Donmadan Erzurumspor Akhisarspor maçı izle. 1. Lig'de günün maçında Erzurumspor Akhisarspor karşı karşıya geliyor. Erzurumspor Akhisarspor  maç izle. Erzurumspor Akhisarspor  donmadan maç yayını. Şifresiz Erzurumspor Akhisarspor maçı izle. Erzurumspor Akhisarspor  Bein Sports max 1 canlı maç yayını.

Erkan Sözeri yönetiminde Erzurumspor, ligde 5 maçtır fırtına gibi esiyor. Mehmet Altıparmak yönetiminde Akhisarspor kötü günlerin geçmesini bekliyor. Kazım Karabekir stadyumunda oynanacak Erzurumspor Akhisarspor maçını Alper Çetin, Serdar Diyadin ve Cemil Tunç yönetecek. Erzurumspor Akhisarspor maçı 14:00'de Bein Sports max 1 ekranlarında yayınlanacak.

Liderlik aşkına

TFF 1. Lig'de Hatayspor'un 20 ve Balıkesir, Akhisarspor, Erzurumspor ve Ümraniyespor 17 puanla liderlik şansıyla girdiği haftada kazanan 2 gol ve fazlası farkta lider olacak. Erzurumspor ve Akhisarspor için hayati öneme sahip maçta galip gelen taraftarının yüzünü güldürecek.

Obertan ve Emrah Başsan sahada

ERzurumspor Pote gibi bir forvet ve arkasında Emrah Başsan, Obertan gibi dünya yıldızı isimlerle sahada yer alıyor. Scuk ve Hamroun skora direk etki etmesi beklenen diğer isimler olarak dikkat çekiyor.

Süper Lig Akhisar'ı

Süper Lig'de geçirdiği yıllarca sezon gibi Akhisarspor yine Erhan çelenk ve Onur Ayık'la beraber Cikalleshi gol attırmak istiyor. Muhammet Reis'in yedek kaldıpı maçta Taha Yalçıner on numara mevkinde oynuyor.

 HABERİ PAYLAŞ