Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle Ferman Öldü'mü?

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle Ferman Öldü'mü? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136.Bölüm Fragmanı özeti konusu

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle Ferman Öldü'mü?
Yayın Tarihi: 5.05.2019 21:39:00

Atv'nin en çok izlenen dizilerinden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136.Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle Ferman Öldü'mü? yeni bölümde Haşmet Oğlu Fermanı gerçekten öldürdümü?koluna çektiği çiziği gören Ömür sinir krizi geçirir. Behzat ise abisine bakarak yıkılır.

Herşeyden habersiz olan Çakırbeyli ailesi ise Ömür ile İlyası evlendirmek için ilk adımı atarlar. ancak Façalı aile yıkılmıştır. Fermanın ölümü sonrası tüm dengeler değişmiştir.


öte yandan Mesutun ölümü sonrası istihbaratın başına geçen isim Akif'tir peki Akif ile Çakırbeyliler arasında yeni bölümde neler yaşanacak. Nefeslerin tutulduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136.Bölüm Fragmanı özeti ve konusu

son yayınlanan bölümde Alpaslan ile birlikte harekete derek Mesutu öldüren Ünal Kaplan yeniden masayı bir araya toplar. Ancak Façalılarda isesert rüzgarlar esmeye devam edecektir.

Façalılar bir an önce Zeki Sivriyi öldürmek için atağa kalkarlar. ancak Zeki Sivriyi kollamakta kararlı olan Akif ile Façalılar arasında yeni bölümde neler yaşanacak. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 136.Bölüm Fragmanı kendi günü saatinde Atv ekranalrında olacaktır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR