Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. Bölüm Fragmanı İzle Hızır'ın İntikamı

Atv'nin fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. Bölüm Fragmanı yayınlandı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde hızır intikam peşinde

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. Bölüm Fragmanı İzle Hızır'ın İntikamı
Yayın Tarihi: 28.09.2019 20:24:00

Atv'nin beş sezondur izlenme rekoru kıran fenomen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. yeni bölümde Hızır intikam peşinde yenis ezona fırtına gibi giren Hızır Çakırbeyli silah ticaretinde büyük oynamaya karar evriyor. yeni sezonda büyük şirketlerle büyük oynamakta kararlı olan Hızır Çakırbeyli yeni düşmanlar edinmeye devam ediyor.


öte yandan evlenmeye hazırlanan Sevda ve Hızırın düğünü umdukları gibi kolay olmayacaktır. Sevdanın babasının öldürülmesinden sonra amcasının bu ilişkiye hiçte sıcak bakmadığı ve bu evliliğe engel olabilmek içinde tüm gücünü ortaya koyacağını açıkça göstermiş oluyor.

diğer yandan masanın lideri Ünal Kaplan ise masaya geri dönüyor. Ünal Kaplan yeni masa ve yeni bir ekiple yeniden masa ve yeni ticaretler için yeni bir rol harştası çiziyor.

Diğer yandan Alpaslan Çakırbeyli ise Fedailerin lideri olarak yeni bir karar alır. peki Alpaslanın alacağı buı karar ne olacaktır. nefeslerin tutulduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 141. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR