Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. Bölüm Fragmanı Alpaslan Öldü'mü?

Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. Bölüm Fragmanı Alpaslan Öldü'mü? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölümde neler olacak?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. Bölüm Fragmanı Alpaslan Öldü'mü?
Yayın Tarihi: 13.10.2019 19:25:00

Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. Bölüm Fragmanı Alpaslan Öldü'mü? yeni bölümde namlunun ucunda olan Alpaslan Ölüyormu?Hızır Çakırbeyli yeğeninin hayatını kurtaracakmı?nefeslerin tutulduğu Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 143. Bölüm Fragmanı özeti ve konusu yeni bölüm nefesler tutuldu.

Behram ise artık masadadır. Ancak masanın ondan bir beklentisi vardır. O da işbirliği yaptığı örgütlerle savaşacaktır. Haşmet, bildiklerini Hızır'a anlatır. Artık Bülent Meftun'un cezası kesilecektir.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM NELER YAŞANDI?


Hızır, yaptığı son infazla, bir ganimet ele geçirerek başarıya ulaşmış olsa da Amerikalı düşmanlarının radarına girmekle büyük bir risk aldığının farkındadır. Bunun üzerine düzenlenen toplantıda, masanın yeni üyesi olarak takdim edilen Behram'ın sadakati teste tabi tutulacaktır. Birlikte yol alıp alamayacaklarından emin olmak isteyen Hızır, Behram'a, daha önce birlikte çalıştığı örgütlerle savaşması emrini verir. Feyyaz'ın gözünü korkutacak olan bu sınavın sonucu, tüm masa üyelerinin hayatını etkileyecektir.

Haşmet, centilmence savaşmayarak, ailenin kadınlarına dokunma cüreti gösteren Meftunlarla ilgili öğrendiklerini Hızır'dan saklayamaz. Hızır ise öğrendiği bu gerçek karşısında sessizliğini korusa da, emri uygulayan Bülent Meftun'un cezası tabii ki kesilecektir. Böylece Çakırbeyliler ve Meftunlar arasında geçen sessiz savaşta durumlar bir süreliğine eşitlenir. 

Hızır dört bir taraftan saldırmaya çalışan düşmanlarının arkasına aldıkları Altan'la da karşı karşıya gelir. Ünal Kaplan'ın öldüğünü öğrendiği bu karşılaşmada, vatanını, milletini satan bir hain olmak yerine, bir haininin namlusunun ucunda korkusuzca can verebileceğini bir kere daha kanıtlayacaktır.
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR