Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan Öldü'mü? Yeni Bölümde Varmı Yokmu

Atv'nin dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan Öldü'mü? Yeni Bölümde Varmı Yokmu Yunus Emre Yıldımer dizidenmi ayrıldı öldümü?kimdir?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan Öldü'mü? Yeni Bölümde Varmı Yokmu
Yayın Tarihi: 8.10.2019 23:36:00

Atv'nin en çok izlenen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Alpaslan Öldü'mü? Yeni Bölümde Varmı Yokmu Yunus Emre Yıldımer dizidenmi ayrıldı? son yayınlanan bölümde Ünal Kaplanın cenazesinden dönerken uzun namlulu silah ile vurulan Alpaslan ölüyormu?yeni bölümde varmı yokmu akıbeti ne oldu?

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hızır, yaptığı son infazla, bir ganimet ele geçirerek başarıya ulaşmış olsa da Amerikalı düşmanlarının radarına girmekle büyük bir risk aldığının farkındadır.

Bunun üzerine düzenlenen toplantıda, masanın yeni üyesi olarak takdim edilen Behram'ın sadakati teste tabi tutulacaktır. Birlikte yol alıp alamayacaklarından emin olmak isteyen Hızır, Behram'a, daha önce birlikte çalıştığı örgütlerle savaşması emrini verir.

Feyyaz'ın gözünü korkutacak olan bu sınavın sonucu, tüm masa üyelerinin hayatını etkileyecektir. Haşmet, centilmence savaşmayarak, ailenin kadınlarına dokunma cüreti gösteren Meftunlarla ilgili öğrendiklerini Hızır'dan saklayamaz.

Hızır ise öğrendiği bu gerçek karşısında sessizliğini korusa da, emri uygulayan Bülent Meftun'un cezası tabii ki kesilecektir. Böylece Çakırbeyliler ve Meftunlar arasında geçen sessiz savaşta durumlar bir süreliğine eşitlenir.


Hızır dört bir taraftan saldırmaya çalışan düşmanlarının arkasına aldıkları Altan'la da karşı karşıya gelir. Ünal Kaplan'ın öldüğünü öğrendiği bu karşılaşmada, vatanını, milletini satan bir hain olmak yerine, bir haininin namlusunun ucunda korkusuzca can verebileceğini bir kere daha kanıtlayacaktır.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ALPASLAN KİMDİR?

YUNUS EMRE YILDIIMER KİMDİR?

Yunus Emre Yıldırımer 1982 yılında Siirt'te doğdu. İlkokulu ve liseyi Diyarbakır'da okudu. Daha sonra Haliç Üniversitesi Konservatuvar bölümünü bitirdi. Elif'in Günlüğü, Bir Göçmen Kuştu, Sardunya Sokağı, Hatırla Sevgili, Dantel, Mavi kelebekler, O Evimin Erkeği, Güz Gülleri, İnsan Aldandı, Fatih-Harbiye gibi dizilerde rol almıştır.

Küçük Gelin ve Söz dizilerinde rol alan Melisa Özge Yıldırımer ile evli olan Yunus Emre Yıldırımer, şu sıralarda Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizide Alparslan karakterine hayat vermektedir. Yunus Emre Yıldırımer, 1.80 metre boyunda, 74 kilo ve Kova burcudur.

 
HABERİ PAYLAŞ

 
 
 

ÇOK TIKLANANLAR