Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? EDHO 5. sezon ne zaman başlayacak

ATV'nin tam 5 sezondur ekranlara gelen fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tam 5 sezondur ekranlara gelmeye devam ediyor. Yeni sezonun start aldığı son günlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı yok mu? çok merak ediliyor. Peki EDHO 5. sezon ne zaman başlıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? EDHO 5. sezon ne zaman başlayacak
Yayın Tarihi: 10.09.2019 16:18:00

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam var mı? sorusu her yerde aranıyor. ATV'nin fenomen haline gelen başrolünde Oktay Kaynarca ve Ozan Akbaba'nın olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Dizilerin yavaş yavaş yeni sezona merhaba dediği bu günlerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezonda kadroda kimler olacak? çok merak ediliyor. Biz de sizler için bu soruların yanıtlarını araştırdık bulduk.

Geçtiğimiz sezona heyecan dolu bir sezon finaliyle veda eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 139. bölümde; İlyas ve Behzat'ı köşeye sıkıştıran Zeki ölümden kaçamadı. Öte yandan Zeki'nin ölümünün ardından intikam isteyen Selcan Hızır'a tuzak kurdu. Ancak üzerine çelik yelek giyen Hızır kurtuldu. 

Öte yandan Edho 4. sezon finalinde Ömür ve İlyas'ın nişan törenindeki mutlu anlarla sona erdi. Başta sorun yaratsa da Behzat  Ömür'ün elini öpmesiyle yumuşadı. Sonrasında da tüm ekip Ankara havası eşliğinde oynamaya başladı.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 10 Eylül Bu Akşam var mı?

ATV yayın akışında Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü 10 Eylül Salı günü için yer almıyor. Hala Kimse Bilmez'in yeni bölümlerinin yayınlandığı ATV'de EDHO fırtınasının ne zaman başlayacağı henüz netleşmedi. 


Ancak tahminlerimize göre Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz önceki sezonlarında olduğu gibi ya Eylül sonu ya da Ekim başı başlayacaktır. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

ATV'nin fenomen dizisi Edho'nun yeni sezon hazırlıkları hala devam ediyor ve 5. sezon tanıtımı henüz yayınlanmadı. Bu nedenle yayın tarihi netleşmeyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz önceki sezonlarında olduğu gibi ya 24 Eylül akşamında ya da 1 Ekim tarihinde başlayacaktır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezona Kimler Katıldı? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonda kadrosuna sürpriz isimler dahil oldu. 5. sezonda kadrosunu güçlendirmeye çalışan diziye Selda Alkor, Burak Sergen ve Naz Elmas dahil oldu. 
HABERİ PAYLAŞ