Bizimle iletişime geç

Son Dakika Güncel Haberler, Ekonomik ve Finansal Gelişmeler

Finans

21 Aralık 2020 Pazartesi 19:49:53

Son Güncelleme: 21/12/2020 19:51:24

Devlet Destekli Özel Kredi Fırsatı! Ev Eşyalarını Yenileyecekler ve Evlenecek Çiftler Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Diğer kredilere oranla daha uygun faizli ve avantajlı imkânlarla sunulan kampanya kapsamında doğrudan nakit para kullanılmadan uygun koşullarda istenilen ürünler alınabiliyor.

Devlet bankaları olan Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank, evini yenilemek isteyen ve evlenecek çiftlere mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanmasının amacıyla özel kredi sunuyor.

Diğer kredilere oranla daha uygun faizli ve avantajlı imkânlarla sunulan kampanya kapsamında doğrudan nakit para kullanılmadan uygun koşullarda istenilen ürünler alınabiliyor.

İşte Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank’ın Sosyal Hayatı Destek Kredi Kampanyaları ile ilgili yaptığı bilgilendirme:

HALK BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ

Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi

Nedir?

Küresel pademiden normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile birlikte; müşterilerimizin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanmasının amacıyla aylık %1,44’ten başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL’ye kadar Sosyal Hayatı Destek kredi Paketi hizmete sunulmuştur.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Dilerseniz anlaşmalı firma ve/veya bayilerinden alınan proforma fatura/kesin fatura ile 30.000 TL’ye kadar kredinizi aylık %1,44 faiz oranıyla ya da Bankamız müşterisi olup anlaşmalı olmayan firma/bayi/mağazadan alınan proforma fatura/kesin fatura ile  %1,74 faiz oranıyla kullanabilirsiniz.

Kredi ödemelerinizi; aylık eşit taksitli olarak yapabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ

Sosyal Hayatı Destek Kredileri Ziraat’te…

Küresel pandemiden normalleşme sürecine geçiş doğrultusunda sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin oluşacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda karşılanmasının yanı sıra yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi ve Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi sunmaktayız.

Sosyal Hayatı Destek Katkı Paylı Faturalı Kredi Paketi

Mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, bisiklet, çeyiz, seramik, kapı, pencere sistemleri finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak, anlaşma sağlanan firmalardan satın alınacak ürünler, azami 36 ay vade ile kredilendirilebilecektir.

Sosyal Hayatı Destek Faturalı Kredi Paketi

Kredi anlaşması bulunmayan firmalardan yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri ev tekstil, çeyiz ve bisiklet ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanması amacıyla; azami 36 ay vade ile kredi kullanılabilecektir.

VAKIFBANK SOSYAL HAYATI DESTEK KREDİSİ

Normalleşme sürecine geçiş ve sosyal hayatın canlanması ile müşterilerimizin doğacak finansman ihtiyaçlarının uygun şartlarda sağlanabilmesi ve yerli üretim yapan firmaların desteklenmesi amacıyla Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi ve Faturalı Tüketici Kredisi sunmaktayız.

Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisi

Anlaşmalı olduğumuz yerli üretim yapan mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet firmalarından alışveriş yaparak harcama tutarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Katkı Paylı Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren proforma veya kesin fatura ve yapılan ödemeye İlişkin Taahhütname (firmadan alınacak) ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Faturalı Tüketici Kredisi

Kredi anlaşması bulunmayan, yerli üretim yapan firmalardan satın alacağı mobilya, kahverengi küçük ev aletleri, ev boya-seramik-kapı ve pencere sistemleri, ev tekstil, çeyiz ve bisiklet harcamalarını kredilendirmek isteyen tüm bireysel müşterilerimiz Faturalı Tüketici Kredisinden faydalanabilir.

Satın alacağınız ürüne ilişkin ödeme tutarını gösteren, proforma veya kesin fatura ile birlikte size en yakın Şubelerimize başvurabilirsiniz.

Faturalı Tüketici Kredisi kapsamında açılan krediler firma hesabına aktarılacaktır.

 

 

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı