Bizimle iletişime geç

Son Dakika Güncel Haberler, Ekonomik ve Finansal Gelişmeler

Finans

20 Aralık 2020 Pazar 16:19:22

Evden Anında Hızlı Kredi İsteyenlere Müjde! HSBC’den Evden Dijital Kredi İle İhtiyacınız Olan Para Anında Hesabınızda!

Uygun faiz oranlı ve 36 aya varan vade seçenekli ihtiyaç krediniz İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık ile anında hesabınızda.

Uygun faiz oranlı ve 36 aya varan vade seçenekli ihtiyaç krediniz İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık ile anında hesabınızda. HSBC İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık üzerinden hemen başvurabilir ve başvuru sonucunuzu izleyip onaylanan kredinizi hızlıca kullanabilirsiniz. Bankacılık işlemlerinizi her an her yerde hızlı, kolay ve güvenli olarak dijital kanallardan gerçekleştirin.

HSBC İnternet Bankacılığı Hizmetleri

HSBC İnternet Bankacılığı ile kredi, kredi kartı ve diğer tüm bankacılık işlemleriniz bir tık uzağınızda!

İnternet Bankacılığı ile işlemlerinizi gerçekleştirmek için öncelikle şifrenizi almanız gerekmektedir. Bireysel İnternet Bankacılığı’na Güvenli Anahtar, Mobil Güvenli Anahtar ve SMS Tek Kullanımlık Şifre ile giriş yapılmaktadır.

İnternet Bankacılığı’ndan tüm işlemleri yapabilmeniz için Güvenli Anahtar veya Mobil Güvenli Anahtar’ınızın olması gerekmektedir. İlk girişinizde aktif bir Güvenli Anahtar veya Mobil Güvenli Anahtar’ınızın olmaması durumunda, tercih ekranından talebinizi iletebilirsiniz. SMS Tek Kullanımlık Şifre ile yapacağınız girişlerde sınırlı bir işlem setinden faydalanabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Şifremi Nasıl Alabilirim?

Kredi kartınız, banka kartınız ya da kimlik bilgileriniz ile parolanızı hemen alabilirsiniz. HSBC Banka Kartı’nız veya Kredi Kartınız ile HSBC ATM’lerinden Bireysel İnternet Bankacılığı şifrenizi oluşturabilirsiniz. HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’i arayıp Telefon Bankacılığı şifrenizi girdikten sonra sırasıyla 5-1-4-1’i tuşlayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. HSBC Şubelerinden Hazır Şifre olarak Bireysel İnternet Bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz.

HSBC Mobil Bankacılık Uygulamaları

HSBC Mobil Bankacılık uygulaması ile bankacılık işlemleriniz cebinizde! Siz de hemen mobil bankacılık uygulamasını indirin bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenin tadını çıkarın!

Mobil Bankacılık uygulamalarını, mobil cihazınızın işletim sistemine göre App Store ya da Google Play’den indirebilirsiniz. İnternet Bankacılığı ve Mobil Bankacılık parolanız yoksa almak için hemen www.hsbc.com.tr adresine tıklayın.

 

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Yukarı