Feghouli ve Serdar sakatlandı! Schalke maçına yetişecekler mi?

Galatasaray'da büyük şansızlık. Hem Serdar Aziz hem Feghouli sakatlandı. Feghouli ve Serdar Schalke maçına yetişecek mi? Feghouli ve Serdar sakatlıkları ciddi mi.

Feghouli ve Serdar sakatlandı! Schalke maçına yetişecekler mi?
Yayın Tarihi: 19.10.2018 20:51:00

Galatasaray'da büyük şok. Galatasaray Bursaspor maçında tarihte zor görünecek bir olay gerçekleşti. 19 dakikada Serdar Aziz sakatlanarak yerine Maicon oyuna girdi. Galatasaray'da 1 dakika sonra Feghouli sakatlanarak yerini Eren Derdiyok'a bıraktı.

Galatasaray Bursaspor maçında sakat olan bir çok oyuncusu mevcuttu ancak iki sakat daha eklendi. Özellikle Schalke maçı olduğu için sakatlıklar ciddi önem taşıyor. Serdar Aziz ve Feghouli sakatlığı ciddi mi ne kadar sakat kalacaklar henüz bilinmiyor. Şimdi birde Sinan Gümüş sakatlandı ancak Sinan ayağa kalktı.

Milli Dönüşlerde şok!

Galatasaray'da Belhanda, Rodrigues maça zorla yetiştirildi. Ancak Donk'ta sakatlığı bulunuyor. Birde Serdar ve Feghouli sakatlanarak maçtan çıkması büyük şok etkisi yaratacak gibi. ;HABERİ PAYLAŞ

EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİDEFİLELER
Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X