Fenerbahçe İstanbulspor maçını izle A Spor Canlı maç izle

Fenerbahçe İstanbulspor maçını izle. Fenerbahçe İstanbulspor canlı maç izle. Fenerbahçe İstanbulspor A Spor ekranlarında yayınlanıyor. günün maçında Fenerbahçe İstanbulspor karşı karşıya geliyor. Fenerbahçe İstanbulspor maç izle. Fenerbahçe İstanbulspor donmadan maç yayını. Şifresiz

Fenerbahçe İstanbulspor maçını izle A Spor Canlı maç izle
Yayın Tarihi: 3.12.2019 19:56:00

Fenerbahçe İstanbulspor maçını izle. Fenerbahçe İstanbulspor canlı maç izle. Fenerbahçe İstanbulspor  A Spor ekranlarında yayınlanıyor. günün maçında Fenerbahçe İstanbulspor karşı karşıya geliyor. Fenerbahçe İstanbulspor maç izle. Fenerbahçe İstanbulspor donmadan maç yayını. Şifresiz Fenerbahçe İstanbulspor maçı izle!

Fenerbahçe İstanbulspor canlı izle A Spor canlı maç izle

Süper Lig'den sonra Ziraat Türkiye kupasıyla devam ettiğimiz haftada Fenerbahçe İstanbulspor karşı karşıya geliyor. Seyircisiz oynanacak Fenerbahçe İstanbulspor maçı A Spor ekranlarında yayınlanıyor. Fenerbahçe İstanbulspor A spor izle. Fenerbahçe İstanbulspor canlı maç izle yayını sizlerle.

Fenerbahçe İstanbulspor maçını izle A Spor 

Vedat Muriqi forvette

Fenerbahçe'de Vedat Muriqi sürprizi. Sakatlığı nedeniyle uzunca süre oynayamayan ve Göztepe maçında 3 yerde bandajlı oynuyorum diyen Vedat Muriqi, İstanbulspor maçında forvette yerini alıyor. Genç yıldızlardan ziyade forma şansı bulamayanların oynadığı maçta Max Kruse kadroda yer almıyor.

Dirar sola İsla sağa!

Fenerbahçe'de Nabil Dirar Hasan Ali Kaldırım yokluğunda sol bekte yer alıyor. Mauricio İsla sağda yer alırken genç sağ bek kadroda yer almıyor.

Ferdi merak ediliyor!

Fenerbahçe'de en çok merak edilen isim Ferdi Kadıoğlu on birde yer alıyor. Ferdi Kadıoğlu oynayacağı futbolla hem süper lig maçları için hem gelecek için büyük ümit olmak istiyor.

Rodrigues yedek!

Fenerbahçe'de Altay Bayındır ve Garry Rodrigues yedekler arasında yer alıyor. Son maçta Victor Moses, Rodrigues, Serdar Aziz ve altay dinlendirilmek için yedekte ancak Emre Belözoğlu ve Ozan Tufan kadroda yok.

Allahyar Sayyadmanesh yedek!

İstanbulspor'da forvette yer alan eski Fenerbahçeli Allahyar Sayyadmanesh ilk on birde yer alıyor. Bonservisi FEnerbahçe'de olan Allahyar performansı merak ediliyor. Ayrıca Eslem Öztürk ve Onur Ergün gibi genç yıldızlar kadroda.
 HABERİ PAYLAŞ