Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maç özeti izle 8 Kasım FB 3 2 Kasımpasa geniş özet Bein Sports maç özetleri

Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maç özeti izle. Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maçın geniş özeti ve golleri izle. Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maçın golleri izle. Süper Lig'de dev maçta Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maç özeti ve golleri izle. Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maçın özeti golleri sizlerle.

Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maç özeti izle 8 Kasım FB 3 2 Kasımpasa geniş özet Bein Sports maç özetleri
Yayın Tarihi: 8.11.2019 22:26:00

Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maç özeti izle. Fenerbahçe Kasımpaşa  3 2 maçın geniş özeti ve golleri izle. Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maçın golleri izle. Süper Lig'de dev maçta Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maç özeti ve golleri izle. Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maçın özeti golleri sizlerle.

Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maçın geniş özeti izle 

Fenerbahçe Kasımpaşa maç özeti ve golleri. Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maçın geniş özeti izle. Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maçın gollerini izle. Süper Lig'de Fenerbahçe lider olarak haftayı tamamladı ve 20 puana ulaştı. Fenerbahçe Kasımpaşa 3 2 maç özeti ve golleri izle. 8 Kasım 2019 Fenerbahçe Kasımpaşa maç özeti ve golleri.

Vedat Muriqi penaltı golü tıkla - izle

Serdar Aziz'in golünü tıkla - izle

Ben Youessef golünü tıkla - izle

Khalili golünü tıkla - izle

Fenerbahçe 3-2 Kasımpaşa maç özeti tıkla - izle

Ali Palabıyık maça damga vurdu

Fenerbahçe Kasımpaşa maçı skoru ne olursa olsun Ali Palabıyık maça damga vuracak. Fenerbahçe Kasımpaşa maçında Ozan Tufan yerde kaldı ve hakem penaltı noktasını gösterdi. Ozan Tufan'a müdahale yok gibi görünüyordu. Fenerbahçe Kasımpaşa maçında 6. dakika penaltı kararı sonrası Vedat Muriqi topu ağlara gönderdi.

Khalili şık gol

Fenerbahçe Kasımpaşa maçında Khalili şık golüyle skoru 1-1 getirdi. Yusuf Erdoğan'ın araya muhteşem kaçışı ve toğu sürüşüyle Khalili topu ağlara gönderdi ve skoru 1-1 getirdi.

Fenerbahçe 2. penaltı kararı doğru mu?

Ali Palabıyık Fenerbahçe Kasımpaşa maçında 2. kez penaltı noktasını gösterdi. Sadiku elle oynadığı pozisyon penaltı mıydı değil mi çok tartışılacak. Fenerbahçe Kasımpaşa maçı hakemi Ali Palabıyık kararları çok konuşulacak.

Karim Hafez atıldı

Penaltının şokunu üstünden atamayan Kasımpaşalı oyunculardan Karim Hafez hakeme alkışlama hareketiyle aynı anda kırmızı kart görerek maçtan atıldı. 7 dakika uzatmanın geldiği maçta Karif Hafez adeta maçı erkenden bitirdi ve bu dakika sonra herşey daha zor olacak. 

İkinci yarı bambaşka maç

Kasımpaşa skoru 2-2 getirdikden sonra Fenerbahçe 1 dakika sonra Serdar Aziz'le golü buldu. Gol geç gelse İsla kırmızı kart gördü ve maçın tüm gidişatı değişebilirdi.HABERİ PAYLAŞ