2018 Yılının En İyi İç Tasarımı Olan Otomobil Markaları

Araba alırken, aracın dışı kadar iç mekanının görünümünü, hissini ve işlevselliğini önemseyen biriyseniz, bu sıralama ilginizi çekecektir.


Honda
Honda, "güzel iç tasarımlar" dendiğinde akla gelmeyebilir, ancak araçlarının çoğunluğu yüksek dereceli ve iç mekanları bunu yansıtıyor. 

Hyundai Genesis
Hyundai’nin lüks markası olan Genesis, en iyi iç mekana sahip marka için sıralamamızda ikinci sırada geliyor. Marka sadece iki arabaya sahip olsa da, G90 ve G80, iç mekanları üst düzeydir. G80,  oldukça etkileyici bir iç mekana sahip. G90’ın iç mekanı G80'den daha güzel görünüyor. G90’ın 10’un 9.3’lük iç alanı, lüks ve geniş kabinini yansıtıyor.

Kia
Kia geniş bir yelpazede otomobil ve SUV sunuyor. Kia, satın alınabilirlik ve güvenilirlik için bilinmesine rağmen, iç mekandeki zerafeti ve iç özellikler açısından da dikkat çekiyor.

GMC
GMC, üç adet SUV ve iki adet pikap kamyonuna sahiptir ve bunların hepsi teknik olarak "faydacı" araçlardan oluşmasına rağmen, tüm uygun fiyatlı markalar arasında en güzel iç mekanları sunmaktadır.

BMW
Bir Alman markası olan BMW, iç tasarımında yakaladığı başarıyla listemize girmeyi hak ediyor. Malzemelerin kalitesi gerçektende iyi seviyede.

Chrysler
Chrysler sadece 300 ve Pacifica'yı (ve ayrı ayrı sıraladığımız Pacifica'nın hibrit varyantını) sunsa da, her bir iç mekanı kendi sınıflarında göze çarpmaktadır. Chrysler 300, büyük otomobil sınıfında en iyilerden birisidir. Ama Pacifica, Chrysler'ı özel kılıyor.

Porsche
Porsche, en iyi lüks spor otomobilleri ve lüks SUV'ları sunmakla ünlüdür. Sürüklenebilir dış estetiği kullanmak ve sunmak eğlencelidir. Boxster ve Panamera'da, deri döşeme, 14 yönlü güç koltukları ve dokunmatik ekranlı bilgi-eğlence sistemleri sunmaktadır. Ek olarak, iç mekanları, rekabetçi sınıflarında öne çıkmalarına yardımcı olan ikonik Porsche stilini yansıtıyor.

Volvo
Volvo, diğer lüks üreticilerin sıralamasında çok fazla araç sunmasa da, bu sıralamadaki konumları, nicelikten çok kaliteye önem verdiklerini kanıtlıyor. Araçların iç mekanlarını analiz ederken, S90 Volvo'nun en üst düzey araçlarından biridir. Araç çarpıcı bir tasarıma, kaliteli malzemelere ve en üst düzey teknolojiye sahip.

Mercedes-Benz
Lüks otomobiller, spor otomobiller ve SUV'lardan oluşan geniş bir portföy sunan Mercedes, lüks bir pakette keyifli sürüş dinamiklerini nasıl sunacağını biliyor. Mercedes C'nin üst modelleri oldukça başarılı, ancak rakibi olan Audi ile karşılaştırıldığında, Mercedes'in düşük modellerindeki araçların iç tasarımı çok kaliteli bir görüntü vermiyor. 

Audi
Audi, sıralamamızın en üst sırasında yer alıyor. Özellikle A4 ve A5 en iyi iç tasarıma sahip olan araçlar olarak dikkatimizi çekiyor. A4, deri döşeme, sekiz yönlü ön koltuklar ve ısıtmalı ön koltuklarla standart olarak gelir. Ön koltuklar çok geniştir ve arkada iki yetişkin için bolca yer vardır. A4 ayrıca bol miktarda bilgi-eğlence teknolojisine sahiptir. 7 inçlik dokunmatik ekran, Apple Carplay ve Android Auto, iki USB bağlantı noktası ve MMI bilgi-eğlence sistemi standart özelliklerden sadece birkaçı. Tüm bu özellikleriyle Audi, birinci sırada olmayı fazlasıyla hakediyor.


POPÜLER GALERİLER
ŞU AN BUNLAR TIKLANIYOR

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X